Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudjam, hogy eleget...

Honnan tudjam, hogy eleget evett-e a 6,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Az interneten mindenhol csak arról olvasni, hogy honnan tudjuk, hogy az ujszulott vagy pár hetes baba eleget szopott-e. A nagyobbakrol semmi. Almával meg sütőtökkel elkezdtem mar a hozzatáplálást egy hete, de nagyon rosszul alszik éjszakánként (igaz, ez masfel hónapja igy van), van, hogy 5-6-szor ebred, es etetem.

Igazából sosem tudtam, honnan tudni, hogy kiürült-e egy mell. Ha evett belole es nyomásra jon (vagy spriccel), akkor eleget evett, igaz? Ha erősebb nyomkodasra sem jon semmi, akkor ürült ki?

Mindenki (doktorno, vedono, rokonok) nyomaszt most ezzel a hozzataplalas (hogyan, mivel, mennyit) és eleget eszik-e témával. Nehez higgadtnak maradni.


2016. nov. 14. 06:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Pisis-kakis pelenkaja eleg van neki.
2016. nov. 14. 06:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, ha a gyerek jókedvű, pisil-kakil akkor minden rendben. Ha éhes lenne sírna, ne aggódj. Az alvás mindkét gyerekemnél fél éves koruktól volt rémálom, ilyenkor a fogzás és mozgásfejlődés a fő gond, de az új kajákat is meg kell szoknia. A mell meg nem ürül ki, hanem szoptatás közben szépen termelődik, ha szükséges.
2016. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjszakánként NE etesd, csak teát adj neki, ha nagyon sír. Az ő gyomrának is kell a pihenés. Éjjel nem azért ébred, mert éhes, hanem mert fáj a pocija, melege van stb.De minden baba eszik annyit, amennyire szüksége van.
2016. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elso, koszonom!

Ejszaka biztos hogy etetem, ha sir, mert ehes. Sosem volt hasfajos, ha viszont felébred, nagyokat nyel sírás kozben, cuppog es ram veti magat. Ezt nehez másnak mint ehsegnek gondolni.

2016. nov. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!