Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudjam, hogy valóban...

Honnan tudjam, hogy valóban éhes, vagy csak úgy eszik, mert én is? (tizennégy hónapos, nem működik az egyes billentyű)

Figyelt kérdés

mostanában, tehát újkeletű a dolog, nem először fordul elő, hogy pl

- uzsonnára kap tejberizst sztracsatellás tejpéppel és reszelt almával, szívesen megeszi, nem kér többet, erre fél órára álmos, nyűgös,(délben nem aludt) és megiszik még száznyolcvan ml tápszert, tulajdonképpen jóllakott/teli gyomorra

-vacsorára(este 7körül) kapott brokkolis husis főtt ételt, lefekvéshez(kb este 8)a szokásos kétszáztíz ml tápszert, csak elkezdtem enni, ekkor még fent volt, annyira nézett hogy adtam neki is mindig húslevesből a zöldséget, plusz sült húst(oldalas), de még mindig kért, még mindig ette, végül nem adtam tovább, igaz hajnal 4-kor cserélhettem is a pelust ezek után



szóval úgy érzem mindig enne, ha adnám.

ez most olyan fejlődési ugrás lehet, vagy vitaminhiányos lenne, vagy csak nassolás számba menne, vagy mire véljem?


2015. jún. 30. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ha kéri adj neki, te látod hogy mekkora adagot eszik meg, ha nem eteted túl akkor semmi gond ha eszik még.

Nem baj az ha veled is eszik, legalább nem lesz válogatós, és nem kell majd külön főzni neki is mindig mást.

Egyébként lehet hogy túl hamar átmegy a hasán mert gyors az emésztése, lehet hogy tápszer mellé vagy helyett már adhatnál neki szilárdabb ételeket is.

Az én gyerekem 1 éves korában már nem kapott tápszert és töltött káposztától kezdve, húsig, mindent evett.

A gyerekek azt fogják enni mait kapnak, tehát amihez szoktatod.

Egyébként meg valószínűleg kíváncsi az új ízekre, és nincs kizárva az sem hogy kívánja az ételt mert lássa hogy jóízűen eszed.

Nem hinném hogy vitaminhiány lenne mert ha minden nap iszik tápszert abban benne van minden számára szükséges vitamin.

2015. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!