Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesvitamin szoptatas alatt?

Terhesvitamin szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
Terhesseg alatt nem tudtam tablettat bevenni, egy az egyben kihanytam ( nagyon hanyos voltam) . Maradt egy egesz doboz femibion terhesvitaminom, viszont 12.hetig ajanlott, illetve babat tervezoknek.Mit gondoltok, bevehetem? Negativak kimeljenek koszi
2016. nov. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitamin, semmi bajod nem lesz tőle. Én szedtem a szootatás alatt is szinte végig.
2016. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifejezettem ajanlott szoptatas alatt is valamifele vitamint szedni. Szoval szerintem nyugodtan szedheted.
2016. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hipp Natalt iszom napi szinten, csak kidobni nem szeretnem ezt a femibiont sem.
2016. nov. 20. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

En is pont igy jartam. Femibiont szedtem az elejen. Aztan valtottam szirupra. Igy beszedtem szules utan.

Nyugidtan szedd.

2016. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatok két éve, azóta is szedem a terhesvitamint.
2016. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek.

Emellett van vas, c vitamin, magnézium, kalcium, d vitamin..

A családom vitaminmániás, folyton piszkálnak, hogy vegyek be mindent mindennap.. hát van, hogy szelektálok.

2016. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!