Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki a baba hasfajasa miatt...

Aki a baba hasfajasa miatt dietazott szoptatas alatt, miket hagyott el es legfokeppen miket evett?

Figyelt kérdés

6 hetes a lanyom, szuletese ota nyuglodik ejjel-nappal nyog es erolkodik. Probaltam mar colief cseppet, biogaiat (ezt most is kapja), gripe watert, espumisant, minden nap masszirozom es probalom tornaztatni is, de semmi sem hasznal. Almaban is gorcsol, nyog, tekereg, presel. Borzaszto.

1 honap utan kezdett el pukizni, de az sem eleg, bar anyatejes 3kb 3 naponta van csak kakija (az teljesen jo mustarsarga kremes), gondolom az is nyomja, bufizni agyin nehezen tud es amugyis rengeteg levegot nyel. 1 bonapja kiuteses az arca, a tipikus anyatejes kiutesek mar elmultak,de meg mindig tele van, az se mulik.

Orvos, vedono felteszi a kezet, mindent kiprobaltunk, amit mondtak. Ja, a szelcsovet is probaltuk, egyszer kakilt tole, egyebkent az se hasznal.

Tejet eleve nem ittam, margarint hasznalok, neha vajat es nagyon ritkan sajtot. Oke, elhagyom ezeket is es mindent amiben tejtermek van. Gyumokcsot eleve nem merek enni, attol en is puffadok. A zoldsegek nagy resze tiltolistas.

Komolyan, mit ehetek??? Hus krumplival es kenyerrel, inni meg vizet?


2016. nov. 24. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Ismerős a helyzet. Nekem a fiam olyan hasfájós volt, hogy reggel 8-tól este 10-ig üvöltött. Volt, hogy egy nap 2 percet aludt. Mi is végigcsináltuk ezeket. Gyakorlatilag már semmit nem ettem. Végül a biogaia segített és az, hogy 12 hetes lett. Én tejet nem iszom, semmi puffasztót nem ettem. Viszont pl. a másik gyereknél akkor volt gond, amikor dinnyét ettem. Kitartás!
2016. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hatha valaki meg olvassa es segithet neki: gasztroenterologus nem ajanlja a tejes (tejport es a tejnek semmilyen formajat), paradicsomosat, citromosat - citromsavasat se-, tojast, csonthejast, szojat es amik ezt tartalmazzak. Nekem a piritos bevallt, ha nem ugy eszem az eleszto gazositja a babamat. A fuszerekkel, soval ovatosan. Eszem huslevest- fott repa krumpli, csirke, rizst, a palmaolaj illetve a zsiros napraforgoolajos etelekbol keveset szabad enni. A rizstejben is van olaj, ez is gazosithat. Puffasztott rizsszeletet eszem, ritkan almat. Ez az etrend sokat javitott a hasfajason. Nincsenek a nagy sirasok toluk. Mellette kapja az Espumisant, gripe watert, ha nagyon nem jon a kaki.
2017. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!