Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám majd erről...

Hogyan tudnám majd erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

9 hós a babám és már egy ideje nagyon jól tudja, hogy hol a cici és mikor szopira kerül a sor h mi lesz.

Ez még annyira nem is baj. Meg tudom picike még hozzá h megértsen ezt azt.

De már csinàlt olyat vendégségben és kicsit kivágottabb póló volt rajtam, kereste a cicit. Mostanság meg már a pólómat is huzigálja.

És nem szeretném, hogy a későbbiekben majd csak úgy kiszolgálja magát. Főleg ha valahol vagyunk.



2016. nov. 30. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerüen nem szoktatod rá. Ha elkezd "vetköztetni", akkor leteszed az öledböl és szólsz, hogy nem.


Ha következetes vagy (otthon is, nemcsak máshol), akkor rövid idö alatt megtanulja, hogy akkor van szoptatás, amikor te akarod és ott, ahol neked megfelel.

2016. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoptatott baba, termèszetes igènye, hogy ha nyugtalan, nyűgös, fáradt, vagy mèg talán ha szomjas, èhes is, keresni kezdi a cicit, hiszen az mindenen segít. :) 9 hónapos baba szerintem még nem èrtenè még, hogy most "nem szabad", mert nem olyan helyen vagytok. Talán próbáld ilyenkor elterelni a figyelmét vmi játèkkal, enni- vagy innivalóval. Kèsőbb, ha már èrti amit mondasz neki, meg lehet beszèlni vele, hogy cici csak otthon vagy pl. a mamánál van.
2016. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!