Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a lassan 11 hós kisfiamat a 3-4-szeri szopizásokról, ill. arról ne akarjon mindig cicivel a szájában aludni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
cumi, felvesz-letesz modszer, Ferber modszer
2015. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Nekem a 13 hósóm még mindig napi 3x cicizik:) De nem mindig ott altatom. Ez fog valamennyi sírással járni, attól függ, mennyire makacs a kisfiad. Én kétféleképpen szoktam altatni: vagy teszek vele 3-4 kört a szobában, éneklek, és amikor már félig alszik, beteszem a kiságyába, ott még simogatom kicsit, amíg el nem alszik. Vagy magam mellé veszem a mi ágyunkba, ott simogatom a hátát, éneklek, egy idő múlva elcsendesedik és elalszik, akkor átteszem az ő ágyába.

2015. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd mega szakembert (nem tudomminekhívjáka megfelelő orvost).


Lehet hogy egyszerűen hagyni kell üvölteni.

2015. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagyod cumizni, akkor sem, ha ordít. Pár nap után leszokik róla.A letesz-felvesz módszer ostobaság.
2015. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Adj neki mostmár cumisüvegből tejet 40-50ml kb., ha éhes kell neki, ha nem éhes nem eszi meg. Az éjszakai cicizésről én nagyon gyorsan leszoktattam így fél év körül.
2015. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nem adsz neki, máshogy nem igazán működik a dolog, ha sír eltereled a figyelmét, mutatsz valami érdekeset, alvásnál leteszed, ha sír megvigasztalod a kiságyban, mindezt addig, amíg hozzá nem szokik az új helyzethez.
2015. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
11 hónapos! Miért baj, ha 3-4-szer szopizik?!
2015. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!