Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől szédülhetek? Vitamin...

Mitől szédülhetek? Vitamin hiány? Másnál is volt ilyen? Mit szedett?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom és csak szoptatom.Nem szedek semmi vitamint szülés óta és most 4 napja nagyon elkezdtem szédülni-de egész nap!Ráadásul nagyon fáradékony is vagyok...mitől lehet ez?
2010. ápr. 30. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedem, abba se hagytam a szülés után se.
2010. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj be a gyógyszertárba, méresd meg a vércukrod!Ha alacsony, attól is, de ha magas, attól is lehetnek ilyen tüneteid!Nekem szoptatáskor nagyon alacsony volt, ezért sokat szédültem, remegtem, néha hányinger kerülgetett, és állandóan aludtam volna!
2010. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 1. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
A vényomásod rendben van?A fejem is rettenetesen fájt,szédűltem,és kiderűlt hogy nagyon alacsony a vérnyomásom,pedig rengeteg folyadékot iszok.(85 és 88 volt a maximum!)Szoptatok,de napi egy kávét muszály meginnom!
2010. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

esetleg lehet, hogy kissé vérszegény vagy... vashiány, amit kicsit pótolni kell. érdemes lenne egy laborvizsgálatra elmenned! (háziorvos, beutaló)

de a többi válasz is lehet reális.

Vigyázz magadra és a Babádra, nehogy eless Vele így!

2010. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!

Köszönöm a válaszokat.Megyek majd kivizsgálásra!

2010. máj. 1. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomásoddal minden rendben? Én akkor szédülök, ha leesik.
2010. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hetes, ő is szopizik csak. Én is rengeteget szédülök és gyenge vagyok sokszor, meg hányingerem is van és remegek. 6-8 órákat alszom egy nap, úgyhogy nem gondolom, hogy nagyon kimerült lennék, folyadék is megvan. Én arra gyanakszom, hogy vérszegény vagyok. 96-os hgb-vel jöttem ki a kórházból, de nem bírom beszedni se a vasat ( iszonyat szorulásom van, ráadásul aranyerem is), se az elevitet ( a szintetikus vitaminokat sohase bírta a szervezetem). Szóval én is el akarok menni egy vérvételre, hogy mégis hogyan állok, mert néha ijesztő, ahogy érzem magam. Ja a vérnyomásom nekem is alacsony.
2010. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

érdeklődnék, hogy jobban vagy-a vagy még mindig szédülsz? (én írtam az esetleges vashiányos vérszegénységet). vagy voltál orvosnál, laborban?

remélem minden rendben...

2010. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!