Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » L-Carnitine vitamint lehet...

L-Carnitine vitamint lehet szedni kora delutan, ha mar csak ejjel szoptatok?

Figyelt kérdés
Nincs sok tejem, mar kb 2 honapja csak akkor szoptatok, ha ejjel felkel (heti maximum 1-2 alkalom, akkor is csak akkor, ha epp fogzik). Igy kora delutan, kb 1-2 ora korul be lehet szedni ezt a vitamint?
2016. dec. 14. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy nem vitamin. Ezen kìvül az újszülöttnek pl igen nagy szüksége van l karnitin pótlàsra, nem véletlenül van az anyatejben is, hiszen csak 14 éves korra alakul ki teljesen a szervezet l karnitin előàllìtó képessége.

Fogyàshoz hasznàlnàd gondolom,amihez kb nem túl sok köze van, de àrtani nem àrt,hiszen sok dolog miatt kell a szervezetnek.

A gyereket meg eddig sem zavarta volna semmiben. Persze ha nem ipari többezres mennyiségben szeded. Mondjuk nem tudok túladagolàs lehetőségéről,de ettől még ugye elképzelhető.

2016. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vitamintabletta, ami ezt is tartalmazza. azert ajanlottak, mert sok etelre allergias vagyok. Nem fogyas miatt szedem, tudom, hogy nem fogok egy tablettatol lefogyni, egyik edzo ismerosom ajanlotta, mert ujra edzem, es vitaminpotlasnak szedem, ami kell az edzes miatt es etelbol nem tudom megszerezni az allergia miatt.

1 evesen meg mar nem ujszulott a baba.

2016. dec. 18. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen hogy vàlaszoltam. Nem kellett volna...


1, hol ìrtad,hogy mekkora a gyerek????

2, hol ìrtam,hogy mekkora a gyereked??? Azt ìrtam,hogy PÉLDÀUL az újszülöttnek is kell...és azt,hogy a gyereket eddig sem zavarta volna hogy szeded.

3, nem ìrtad,hogy vitaminkombót szednél, csak azt hogy l karnitint...


Tedd fel normàlisan a kérdést legközelebb. Ha eddig nem edzettél akkor pl annak nagyobb hatàsa van a szoptatàsra.

2016. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:DDDDD szedj te is valamit, de inkabb nyugtatot.
2016. dec. 19. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:
"Mert ujra edzem" akkor szerinted eddig nem edzettem? Csak terhessegemre hagytam abba + szules utani idoszakra lightosabb edzest csinaltam, most csinalom ujra ugy, mint szules elott.
2016. dec. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!