Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetek a felesleges...

Mit tehetek a felesleges anyatejjel?

Figyelt kérdés
Tudja esetleg valaki mit tehetnek a lefejt Es fel Nem hasznalt anyatejjel a tomenytelen vizsgalat elvegzese nelkul? Kulfoldon elek Es megyek haza ket hetre a most ket honapos kisfiammal latogatoba es mivel vissza Nem tudok hozni annyi folyadekot, kionteni meg Nem akarok, gondoltam oda adomanyoznam, de Nincs orvosom otthon, meg a ket het Nem lenne eleg elvegezni az osszes vizsgalatot.. esetleg vihetek igazolast innen? Oszinten ketlem, hogy otthon elfogadnak angolul. Barkinek barmi otlete? Nagyon sajnalnam kionteni!

2016. dec. 28. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan öntsd ki, nem vesztesz vele semmit!


Gondolj bele, ha neked lenne szükséged anyatejre, te mernél úgy venni egy idegentől, hogy őt sem ismered, és az orvosi vizsgálatok sincsenek meg?

Esetleg kérdezzetek meg egy csecsemőosztályt helyben, hogy náluk nincs-e szükség rá, és elfogadják-e az angol igazolást, és el tudod küldeni nekik e-mailben, hogy le tudják fordíttatni.

2016. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, de oszinten szolva Nem gondolom, hogy az eloirt vizsgalatok kizarnanak egy csomo esetleges karosito tenyezot, mint dohonyzas, alcohol Es drog fogyasztas. Nem mondom, hogy nem kellenek azok a tesztek, csak annyit, hogy meg azokkal sincs garancia. Egy idegenben bizol meg mindket esetben..
2016. dec. 28. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy öntsd ki. Két hetet leszel itthon, gondolom nem akarsz ebből egy hetet azzal tölteni, hogy orvosokhoz meg vizsgálatokra rohangálsz azért, hogy összesen mondjk 1 liter anyatejet oda tudj adományozni valakinek. Rákérdezhetsz 1-2 helyen, hogy angol igazolásod van elfogadják-e, de kizártnak tartom.


Igaz kárbavész, de tényleg felesleges ezért napokig rohangálnod.


Esetleg fagyasszátok le (1 évig még eláll), mert lehet pár hónap múlva megint jössz és akkor meg szükség lehet rá, ki tudja akkor épp lesz-e anyatejed.


Egyébként külföldön annyira nem érdekli az anyatejezés az anyukákat. Simán, gond nélkül tápszereznek a legkisebb indok miatt is már (mondjuk nincs kedve felkelni éjjel és apuka tápszerrel etesse meg). Sőt egyenesen undorodnak attól, hogy más anya anyatejét adják oda a gyereküknek (akármilyen bevizsgált is) és inkább tápszerezik.

2016. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy kérdezz rá e-mailben egy újszülött osztálynál, vagy koraszülött osztálynál, minden kórháznak van netes elérhetősége. Ha ők elfogadják az angol igazolást, akkor minden OK, leadod náluk, ők meg nagyon hálásak lesznek. Nekik esetleg van is olyan emberük, aki le tudja fordítani az igazolást (vagy legalább megérti).
2016. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárki (felnőtt, nagyobb gyerek) megihatja, és le is fagyaszthatod, ha tudod.
2016. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

vedd fel velük a kapcsolatot e-mailben, talán tudnak segíteni

2016. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!