Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti minden szoptatás után...

Ti minden szoptatás után kifejitek a megmaradt tejcsit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem
2016. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első gyereknél, amíg volt mit, kifejtem és lefagyasztottam, kivéve éjjel. Néhány hónappal később - mivel a gyerek nem fogadta el - az egészet kiöntöttem. A másik két gyereknél egyáltalán nem fejtem.
2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem! A celom az volt hogy annyi tejem legyen ami a babamnak kell. Igy nem fejtem es egy eves koraig szoptattam. O valasztotta el magat.
2016. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elso 8 hetben, mert nem volt eleg tejem es ezzel szaporitottam.
2016. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Védőnő utasítására igen, egyszer hagytam ki kórház lett a vége meg antibiotikum és jegelés. Másodiknál nagyon hamar elapadt a tejem, pedig épp csak égőáldozatot nem mutattam be, minden mást kipróbáltam. A lefejt tejet lefagyasztottam, de végül a kukában landolt.
2016. dec. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 domamama ***** válasza:
Én alapvetően nem fejtem. De az elején, míg nem állt be a kereslet-kínálat egyensúly és egy-egy nagyobb alvás esetén már rettenetesen fájt a mellem, de nem akartam felébreszteni a picit, akkor csak épp, hogy annyit kifejtem, hogy ne feszüljön, és kibírjam a következő szopiig. De szoptatás után soha.
2016. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fejni sem tudok. Az első 2 év 8 hónapig szopizott, a kisebb most másfél és még szopizik.
2016. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem. 6 hónapos koráig tejleadó voltam, addig minden (nappali) szopi után fejtem, igaz, abból tettem el magunknak is. Most 11 hónapos, már nem igazán tudok fejni, annyi van, ami neki elég.
2016. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Felesleges fejni, hacsak nem üvegből etetés a cél. Hagyd, hogy beálljon a rendszer, ez nem azonnal fog megtörténni, de minimális fejés is egy ördögi körhöz vezet.
2016. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!