Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyuka vagyok,...

Szoptató anyuka vagyok, nagyon keveset alszom. Sajnos már kezd az egészségem rovására menni. Kimerült vagyok. Mit lehet tenni ha feszült az ember? Gondolok homeós vagy gyógyteákra.

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 01:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Rendszert kell bevezetni.anno en ugy csinaltam mig a gyermek 3 oránkent aludt egy orát, akkor én is.igy szakaszokban megvolt a napi 6,kesobb 4 honapos korátol a napi 8 ora alvás. Bele lehet jönni. De azután már egyre tobbet alszanak ejszakánkent.
2016. dec. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

A szoptatas mellett ne nagyon szedj semmit.

Sajnos ez ilyen, mind tulesunk rajta. Ha tudsz, aludj amikor a baba is alszik nappal.

2016. dec. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piroska és a farkas ***** válasza:
43%
Szia, üdv a klubban.... Nekem van egy 2,5 évesem aki 20 hónapos kora óta nem alszik délután, és efy nyűgös 6 hetesem, nálam a zombi üzemmód megy... vannak éjszakák amiket csak egy 300 grammos milkával birok ki..Engem a remény éltet...
2016. dec. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szintén zombi. Nekem meg még egy rakás gyerek is van a kicsi mellett, nekem nappal sem megy az alvás. De nálunk az esti fürdetésben volt a kulcs, mióta minden nap tele a kád és lebeg benne egy tíz percet az altatós fürdetővel, azóta már négy órát is alszik éjjel egyhuzamban.
2016. dec. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Szintén "zombi", magnézium és multivitamin tényleg segít. Én se hittem benne, de jobban bírom. Fontos a megfelelő táplálkozás is természetesen.
2016. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magnézium, B-vitamin strapabírásra, és nyugtatónak citromfűtea, amiket lehet.
2016. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Sajna nálunk a nyugifürdőre nincs lehetőség, gipszben van a pici, amit nem érhet víz. Viszont ha ez a magnézium tényleg hatásos, akkor én is kipröbálom.
2016. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Magam mellett altatom, így csak rákapcsolódik ha szopizni akar és kész. Nekem ez könnyített.

Kvról leszoktam pár hete, teázok plussz kräuterblut vasat szedek, ettől mintha a hajhullás is javult volna..kitartás! Én 4.éve nyomom..

2016. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba? nagyon nehéz az első három hónap, de utána ha jól csinálod max egyszer kel, sokkal jobban leszel..ki kell tartani, erre nincs recept, csak a túlélés :) valóban mind átmentünk rajta...egy nem alvó 2,5 éves tesóval, szeptember eleje óta napi 2-3 órát alszom!! tényleg csak ennyit, nem túlzok...nagyon fáradt vagoyk. de most kezdi a babám átaludni az éjszakát :)
2016. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3: részvétem, ez nagyon nehéz, én is átmentem rajta, szeptemberben született a pici, a nővére akkor múlt 2 éves, és ő is elhagyta egy időre a nappali alvást, sőt éjszaka is kelni kellett hozzá, nyilván ezt a férjem vállalta magára...mint írtam most 3 hónapos a hugi, és úgy tűnik mostanra szokta meg a nagy, de újra kezdi átaludni az éjszakákat, és újra alszik nap közben is! kitartást...ne add fel hogy aludjon nap közben, én is ráhagytam egy időbe, el akartam fogadni hogy elhagyja a napközbeni alvást, rengeteg kimerítő nap és hisztibe telt az elmúlt 3 hónap, de lekopogom most 2-3 hete egész jól alszik, és ami fontos, hogy nap közben is...
2016. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!