Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 2 hetes babám naponta 6szor...

A 2 hetes babám naponta 6szor szopizik. Ez kevés lenne? Mit tudnátok ajánlani hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az enyem joval tobbszor evett ilyenkor.


Mindharom igeny szerint szoptatott baba volt.


Ejjel is etesd, ha keri. Egyel, igyal rendszeresen.

2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ő kéri így?
2017. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem sír, akkor nem éhes, és nem kell feltétlen éjjel szoptatni. Ha kevés a tejed, akkor sír.
2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem sirt a baratnome sem. Pedig ehes volt. Helyette aludt...
2017. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
este 11 felé szopizik és aztán alszik hajnali 4ig.
2017. jan. 9. 15:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen sír egy éhes baba. A fiam csendes éhező volt. Én azt hittem, hogy húúúú, milyen jó, sosem sír, eszik-alszik baba. Fejtem is, annyi tejem volt, hogy 1 hónapos korára 2 l tej volt a fagyóban. 2950 grammal született, 2900 grammal vittem haza, 1 hónaposan 2880 gramm volt.... Mindig bealudt a szopiba, így nem hízott semmit, csak épp annyit evett, hogy éhen ne haljon, vegetált. Utána kéthetente jártunk mérésre, összeszedte magát.
2017. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nincs elég tejed, vagy nem eszik eleget? Mindhárom gyerekem 6-7-szer szopizott már 2 hetesen is. A legnagyobb stabilan 6-szor. Ha jó a kedve, és gyarapszik a súlya, akkor ne aggódj.
2017. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ti nem unjátok, hogy fel van téve a kérdezőnek egy pár kérdés és magasról tesz rá? Beböfög valami oda nem illőt és ennyi.
2017. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A fiam 3 hetes korától napi 5x szopizott, éjszaka aludt, és szépen gyarapodott. Nem igényelte többször.

A lányom napi 12x minimum szopizott.

Hát jobban értékeltem a fiam hozzáállását......

2017. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

attól függ gyarapszik -e a súlya és mennyit eszik (kéne egy mérleg)

az én fiam se sírt 2-3 hetes korában de kiderült, hogy keveset eszik, mert alig nőtt a súlya. Nins besárgulva? sokszor olyankor is kevesebbet esznek, bealszanak evés közben. Nem szabad ilyenkor hagyni aludni, fel kell ébreszteni, még éjjel is, ha alszik. Én is felkeltettem a fiamat éjjel is 3 óránként hiába aludt, mostmár szépen összeszedte magát (lassan megkészterezi a születési súlyát pedig még nincs 2 hónapos)

2017. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!