Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19hónapos kisfiam nehezen...

19hónapos kisfiam nehezen kakál, nem akarja nyomni, sír, vissza tartja,5-6 naponta van széklete. Tuti széklet lazítót keresek, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
laevolac szirup, illetve amikor nyom, kend be a popsiját (lyukat) oliva olajjal, az megkönnyíti a kakilást.
2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Helló! Ezt már próbáltam,de nem jó egy teljes kis üveggel elfogyott és akkor is 6.napra kakált. A kis fenekét mindíg kenem hátha segítek vele.
2011. febr. 3. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:

szilvalekvár, Danon activia (bár két éves kortól ajánlott csak, de ilyen esetben szerintem 1-2 naponta ha adsz neki semmi baja nem lesz - keresztfiamnak is csak ez használt)

őszibarack, ananász, grapefruit

2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp, rostos étrend
2011. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak gondok a széklettel.Én sütőtököt szoktam adni neki ha ez nem indítja meg akkor a Duphalack szirupot.Ez nálunk bevált.
2011. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a gond.

ami segít: sok folyadék+rostos ételek+mozgás (különösen combtól hasig terjedő izmokat).


ha ezek megvannak, mégis küszködik, Levolac szirup.

2011. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk a szilvalekvár vagy az aszalt szilva volt a legtutibb.
2011. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Paraffin olaj+ glicerines kúp, sajnos ezen kívül semmi nem használ. Sok gyümölcs, főzelék, folyadék, szilva, zabkorpa. Változatos az étrendjük (ikrek), egyik kisfiamnak napi 2-3, másiknak 3 naponta van van a pelusban. Használ még a masszírozás is.
2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tuti székletlazító a búzakorpa.Egy kiskanállal rakok a joghurtba neki és nagyon jó!Nekünk nem tartotta vissza, de borzasztóan nehezen tudott kakilni,nagyon kemény volt neki,csak erőlködött, sírt és nem jött neki semmi!Ez hála istennek segített!
2011. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hali!

Az en fiam is 19 honapos, 2-3 naponta kakil.

Nalunk eddig csak a szilva lekvar valt be meg a huslevesben megfott repa. A hus levesbe teszek egy icipici borst de tenyleg nagyon keveset alig erezni es szerintem az is hatasos.

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!