Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom, hogy csak egyre nem...

Tudom, hogy csak egyre nem lehet, de olyan edzest keresek ami a feneket formalja leginkabb. Tudnatok ajanlani olyat, ami naponta minimalis idot vesz igenybe?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi az enyem is sajnos... tanulok,dolgozom es gyereket nevelek. Ezert kene olyan edzes ami hatasos, es gyors

elsosorban a narancsbortol szeretnek megszabadulni a a combom hatuljan.majd a fenekemet formalni.csinaltam mar kb 1 honapig ilyen video fenektornakat,de nem sok haszna volt :(



2016. máj. 27. 23:33
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
SÚLLYAL kellene guggolni, kitöréseket végezni és merevlábas felhúzásokat. Könnyen nem megy ez, kell belefektetni időt és energiát. HIába nem érsz rá, ezt az izmoknak hiába mondod. Én is szeretnék Helmut Strebl lenni, kevés melóval szarabb kajával.:)
2016. máj. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A három gyakorlat, amit Cortez írt kb. 20-30 percet vesz igénybe edzésenként. Heti 3x végezve pár hónap elteltével egész jó eredményeket lehet elérni vele. De a súlyokat fokozatosan növelni kell.

Súly nélküli aerobikkal és társaival nem lesz eredmény.

2016. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!