Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még szoptatom 15 hós kislányom...

Még szoptatom 15 hós kislányomat. De így lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik mellbimbómon egy fehér pattanás szerű dolog van. De nem pattanás az biztos, de akkor mi lehet?
2010. máj. 4. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkeppen menj el orvoshoz, ha nem tudod megallapitani, hogy mi az.
2010. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi mint a képen is van? [link]

Ez a bleb, így utána tudsz nézni.

2010. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi. Akkor vettem észre először amikor becsomósodott a mellem, aztán eltünt. Utána megint becsomósodott és azóta ott van. De nem fáj, meg semmi csak ott van. Kipróbálom a leírtakat és ha nem múlik irány az orvos.
2010. máj. 5. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Most azt olvastam, hogy ha felszakad az jó, de nekem mindig ugyanolyan lesz utána. Már fáj is egy kicsit. Megpróbálom még az olivaolajos húzópakolást hátha segít. Volt már másnak is ilyen? A doki mit csinál vele? Nem árt a babának?
2010. máj. 6. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, csak még mellgyulladás is társult hozzá.Valóban úgy néz ki mint a pattanás. Nekem nagyon-nagyon fájt (de kitartóan szoptattam, igaz sírva).Nagy fájdalmat mindig a szoptatás elején éreztem, majd néhány szívás után csökkent a fájdalom. 1-2 hét alatt elmúlt (de addig is iszonyú fájdalmat éltem át).Magától gyógyult és nem maradt semmi heg. A babának nem lett semmi baja. De ha aggódsz, akkor mutasd meg orvosnak.
2010. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most nekem is mintha kisebbedet volna. Bekentem bepanthen plusszal, de úgy látom használ neki. Szerencsére a mellgyulladás eddig még elkerült, csak csomós volt, de sikerült szétmasszírizni. Ez is akkor alakult ki. A hétvégét már megvárom és ha nem a javul akkor elmegyek vele az orvoshoz. Csak az sem tudom, hogy a bőrgyógyászatra menjek vele vagy a nőgyógyásztra!!!
2010. máj. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!