Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valami csodaszer? Szoptatom 8...

Valami csodaszer? Szoptatom 8 hónapos kislányomat és lassan csont és bőr leszek. Tejem van elég, de kicsit ilyesztő, hogy 60 kg-ról 43-ra fogytam a hónapok alatt. A védőnő szerint a szoptatástól fogytam így le.

Figyelt kérdés
Van valami vitamin vagy valami csodaszer?Rengeteget eszem mégsem hízok.
2010. ápr. 6. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez a baba kiveszi az összes életenergiádat, az összes vitamint, gondolom ő vasgyúró, te pedig csontváz vagy. Én ajánlok neked egyet hagyd abba a szoptatást! Ha a védőnő ezt nem mondta, akkor elég buta szegény. 8 hónapos baba már kapott annyi anyatejet, hogy az immunrendszere biztosan okés már tőle.
2010. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell bogyókkal tömni magad, már elég nagy ahhoz hogy ne kelljen szopnia. Szerintem magadra is gondolnod kéne nem csak rá.
2010. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Már régen kellene kapnia más kajákat is.6 hós kor után már nem elég a baba fejlődéséhez,ha csak anyatejet kap.
2010. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogad el cumisüvegből semmit,bébikaját is csak a gyümölcsöseket.Állandóan a cicit kéri.Örömmel szoptatom ameddig csak tudom.Ezért gondoltam valami nagyon jó vitaminfélére.
2010. ápr. 6. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Folyamodj drasztikusabb módszerhez,muszáj megtanulnia enni.Neki is az a legjobb,ha egy életerős egészséges anyukája van,erre gondolj az elválasztásnál.1-2 hét nehéz lesz,de nem fog éhen halni,ha nem szoptatod tovább.Neki már szüksége van a fehérjékre és a vasra,ami a húsokban,halban,májban van.Próbáld neki gyümivel keverni,hátha úgy jobban elfogadja.Sok sikert:))
2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!Csodaszernek nem mondanám amit javaslok,de elég sok embernek beválik,és vitaminpótlásra sem utolsó:

Béres csepp+ C-vitamin(ezt együtt kell szedni amúgy is)

A Béres csepp étvágyat csinál,így hátha neked is segít abban,hogyha többet eszel,szedsz magadra egy kis súlyt.

Egy próbát megér,ha más nem tud javasolni valami egyebet!

Jó pihenést!

2010. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én ugyanígy jártam, bár én 13 hónapos koráig húztam-sajnos.

Az egész ciklusom felborult az utolsó két hónap óta-most 15 hónapos, de mindig nem vagyok jól, ez volt a hab a tortán. Ragya lett a bőröm, összevissza jön meg-borzasztó.

Én is fogytam sokat, hullott a hajam, éjjel-nappal szopott a fiam.

Gondolj magadra mielőtt te is így jársz.

2010. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én amikor nagyon elkezdtem fogyni, FLP-s vaniliashake-t ittam a kaja mellé napi 1szer. a fehérjedúsabb változatot. sok vitamin is van benne, nekem bejött.

[link]

drága, de nem kell sok belőle, én még az első dobozt fogyasztom, karácsony óta, mióta rendben van a súlyom, és energikusabb vagyok, azóta már nem iszom minden nap.

2010. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!