Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most derült ki, hogy pajzsmiri...

Most derült ki, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van. A babám csak anyatejet kap. Neki lehet emiatt problémája? Volt vki hasonló helyzetben? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem 1 éve derült ki szülés után, hogy pajzsmirigy alulműködésem van (ikreket szültem és ez nagyon felbolygatta a hormonrendszerem). A háziorvos beutalt pajmirigy ambulanciára, ahol vért vettek, megnézték mennyire magas a pajzsmirigyhormonszintem (TSH), utána pedig gyógyszert írt fel az orvos, ami 1 év alatt rendbe tette a hormonrendszerem. A gyógyszert valószinüleg életem végéig szednem kell. Eleinte 2 havonta, utána pedig fél évente kell ellenörzésre járni, vért vesznek és az alapján döntik el, hogy emelik -e a gyógyszeradagot vagy sem.Üdv: 1 éves ikrek anyukája
2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoptattál a gyógyszer mellett? Éreztél vmi változást?
2010. máj. 5. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az 1. válaszoló vagyok. Igen szoptattam a gyógyszer mellett(ez a gyógyszer nem árt a babának), a kicsiket nem zavarta ugyanugy szopiztak.Annyi változást vettem észre, de csak fél évvel a gyógyszer szedése után, hogy nem hullik annyira a hajam és nem voltam annyira fáradt.
2010. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. máj. 6. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szivessen! Ha van még kérdésed a témával kapcs., nyugodtan írj.
2010. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Ha lesz még kérdésem, írok! :) Köszi!
2010. máj. 6. 19:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem L-Thyroxin 50et írtak fel, napi felet kell szednem. Te mit szedsz? A súlyodat nem befolyásolta a gyógyszer? Ha igen, hogyan, s mennyi idő után? Köszi!
2010. jún. 12. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de csak most olvastam a kérdésed,én is letroxot szedek 2 nap 75, utána pedig 100ast. Fogytam tőle elég sokat kb. 10 kilót, kb. 2 hónap folyamatos szedés után (de sztem a stressztől is lehetett).
2010. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyógyszereink nem stimmelnek, de mindegyiknek ugyanaz a hatása...vagyis a doki szerint.
2010. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy Letrox 100-at és Letrox 75-öt szedek.Jobbulást :)
2010. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!