Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír a gyermekem folyton...

Miért sír a gyermekem folyton szopi közben? Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban szokott rá, hogy ordít, mikor cicire teszem. először gondoltam, fáj a hasa, de nem tekergette magát, mint aki hasfájós, meg ha levettem ciciről, abbahagyta, márpedig ha fájt volna, akk utána is fájt vna...mondták, h lehet kevés a tejem, és beidegeli magát emiatt, de már van, h éppen rárakom és teljes tüdőkapacitással ordít. már úgy etetem, h ha elkezdi a sírást, félig bealtatom és akkor eszik rendesen, aztán megint rákezdi, bealtatom és ez megy addig, amíg el nem alszik...
2017. jan. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, h jön a foga?
2017. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Emésztés közben a bélmozgásokkal gázok termelődnek és feszíti a pocakját


Javaslat finoman a popot ütögetni

2017. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is kevés a tej, nem jön elég már az elején sem. Láttam már ilyet, ott is az volt a gond.
2017. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

nálam is a tej mennyiségével volt gond,és gondolom már megutálta a szopit mert tudta hogy nagyon kell dolgoznia érte.

én úgy csináltam hogy kézi fejővel fejtem pár nyomásnyit, igy mire a babám cicire tettem már jött a tej.

2017. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
foga még biztos nem jön, most 6 hetes. lehet mégis a hasa bántja, eddig espumisant adtam neki, most megpróbáltam egy kicsit csökkenteni, hátha nincs már rá szükség. tegnap megint elkezdtem minden étkezés előtt adni és most úgy tűnik nincs baja...rem így is marad...tejem elvileg van elég, mert amikor nem csinálja ezt, mindig megmérem, eszik annyit, amennyi a "nagy könyvben meg van írva". na meg a legtöbbször mire eljutunk oda, h kajaidő, addigra tiszta tej a ruhám, úgy folyik.
2017. jan. 24. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is, 2 hónapos volt, cicin üvöltött. Éhes volt de nem jött neki elég és nagyon felhergelte magát. Sajnos el is kellett hagynunk, azóta tápszerrel etetem. Most 4 hónapos.
2017. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nahát mostanra mi is eljutottunk odáig, hogy tápszer kell, úgy látszik mégis kevés volt a tej :(
2017. febr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!