Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sós lett a tejem, de miért?

Sós lett a tejem, de miért?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát örökbe fogadni, ezért fejni kezdtem. Beindult a tejem, ahogy kell, viszont pár napja átlátszóbb lett, megkóstoltam és nem hogy nem édes, kifejezetten sós volt. Nem értem miért. Elsősorban a témában tapasztalt anyukák válaszát várom. Előre is köszönök minden segítséget.

2017. jan. 26. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam, hogy egy anyuka babája már csak az egyik melléből eszik, igy a másikban a mirigyek (vagy valami ilyesmi) már beeresztik a sót.

Szóval valószínű, hogy a fejés miatt apad, csak fejéssel nem igazán lehet sokáig fenntartani.

Általában akik fejnek és cumisüvegből adják is hamarabb pótlásra szorulnak.


Facebookon van szoptatási tanácsadás csoport ahol hozzáértők válaszolnak, kérdezd meg ott.


[link]

2017. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek, ha nem a ma este lefejt adag már nem volt sós. egy másik fórumon kaptam a megoldást. Nem iszom többet csapvizet, hanem inkább mentes ásványvizet. Nem tudom miért, de enyhén fémes ízű lett a csapvíz nálunk, a férjem is megjegyezte már. Nem gondoltam volna!
2017. jan. 26. 22:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával egyébként érdemes szoptatási tanácsadót megkeresni, főleg ebben a speciális helyzetben.
2017. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott!

Mikorra várod a babát?

2017. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Látom már megkaptad a választ!

Megkérdezhetem,hogy mikor kezdted a fejést,és hány ml-ket tudsz lefejni?

2017. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja kezdtem el fejni, az elején nagyon nehéz volt az átállás. De ma már 30 ml lejön nagyon hamar, igaz ez is kevés, de nem végleges :)
2017. jan. 30. 14:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod,és gratulálok a kitartásodhoz,csak így tovább :)
2017. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy hete szoptatom a kislányom :) első nap azt hittem nem lesz elég a tejem ezért vettünk tápszert, de eddig nem volt rá szükség, még lefagyasztani is tudtam. Valahogy tudja a testem mit kell tennie. A legfurább a második nap volt, amikor magától megindult a tejem a pici sírásától :)
2018. jan. 25. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!