Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, aki éjszakára...

Van itt olyan, aki éjszakára tápszert (esetleg milumil jó éjszakát) ad a babának, mert sokszor kel?

Figyelt kérdés
Hat hónapos, igény szerint szoptatott, nem eszik egyszerre többet 90 ml-nél, pedig van tejem. Hozzátáplálás elkezdve, arra jutottunk, hogy lusta..
2017. jan. 29. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igeny szerint szoptatott babam van, akit 1,5 hetes koraban megprobaltam 2 oranal nem surubben mellre tenni, vagyis orara etetni. Bukott, beszorult a bufi, sirt. Visszaalltunk az iszsz-re, gyakran evett keveset, es megszuntek a korabbi gondok. Szerintem a babak tudjak, mi a jo nekik, az enyem legalabbis nem veletlenul szopizott annyit, amennyit, es nem lustasagbol. A te babadat te ismered a legjobban, te latod, mi a jo neki. Figyelj ra, es hallgass az anyai megerzesedre, ne masra.
2017. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja es nem adtam neki tapszert. Hozzataplalaskor majd, ha mar eszik fottkolest, zabot, azzal meg lehet probalni, de nalunk ez a megtomosdi nem jott be. Ha egyszerre sokat eszik, tekereg, faj a hasa, millioszor kel, sokkal rosszabbul alszik.
2017. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igény szerint szoptattam. Próbáltam tápstert is adni este ( 5 hós korában már kevés volt a tejem) hogy éjjelre legyen tejcsim, meg persze h hátha táplálóbb, és nem kel majd wnnyiszor. Nem jött be!

Aztán 6 hósan próbáltam a jó éhszakát tejpépet, akkor már nem is szopizott. Nem jött be! Ugyan úgy kelt.

Most már 18 hós. Imád enni, de még most us kelünk éjjel 3-5 alkalommal.

Ez van.....

Nem biztos h azért kel mert éhes....

Ne keseredj el, ha megpróbálod és mégis ébred majd éjjel!

De egy próbát megér, mer sokaknál bejön ez a módszer

2017. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első gyerekem 13 hónapos koráig kelt, evett éjszaka, ő tápszeres volt. De max 3,4x kelt, és aztán aludt is vissza. A kicsi meg másfél, kétóránként kel újabban, és nem alszik vissza, sokszor csak órák múlva. Pedig volt már átaludt éjszaka.
2017. jan. 29. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ehes lenne, visszaaludna azutan, hogy adsz neki. Minden alkalommal mennyiseget szopizik, mikor kel? Mert az enyem csak meggyozodik rola, hogy ott a cici, es alszik is vissza,. Egyuttalszotok?
2017. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Foga is jön, kéthetes kora óta hasfájós, így nehéz volt eldönteni, mi a baja. Most már biztos, hogy a pukik, amitt sír fel folyton, nem éhes, a cici csak vígasz, ha vígasz. Megyünk magán gasztróshoz.
2017. febr. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!