Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik akik szülés után le...

Kismamik akik szülés után le tudtak fogyni! Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egyedül a problémával!!!5hónapja szültem....sajnos már egy hónapja nem szoptatok és eddig semmi nem ment le rólam egy deka sem!!!:(

20kg-t híztam és egyszerűen nem megy le!!!

Reggelire müzlit eszem ebédre általában valami salátát és vacsira is.....ásványvizet iszom és napi 40percet tornázom plusz még az a 2-3 óra séta!!!És semmi hatása.....valami tipp hogy mit csináljak még???


2010. ápr. 25. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem sokat segített ebben :(

Összejött egy nővel, aztán elköltözött, egyedül maradtam két gyerekkel, és úgy olvadtak le rólam a kilók, mint a huzat. Utoljára tíz éve mutatott ennyit alattam a mérleg.

De, komolyan semmi hibát nem látok a napirendedbe, esetleg több torna? Hormonháztartásod rendben? Pajzsmirigy működés rendben?

2010. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen erre még nem tudok választ adni mert most voltam vérvételen...!ahol hormont is néztek!!!majd kiderül!!!
2010. ápr. 25. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért,de hasonló cipőben járok én is!20kg van rajtam, a lányom már elmúlt 1 éves,2 hónapja nem szoptatok,odafigyelek az evésre,sokat sétálunk,elég dombos a falu,most elkezdtem hullahopp karikázni,de még 1 kg sem ment le!

Már el vagyok keseredve nagyon,félek a nyártól,mert egy tehénnek érzem magam,nincs egy göncöm sem,és nem is akarok nagyon beruházni sátor méretű ruhákra,mert akkor tuti nem fogyok le!

Ötleteket várom én is!


Szép estét sorstárs!

2010. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát rajtam 33 kiló van (3 gyerek 2,5 év alatt). Hiába fogyózom, tornázom, rohanok a gyerekek után :-(.

Egyszerűen fél év alatt 2 kiló ment le, a férjem szerint sz is átmeneti. Voltam hormonvizsgálaton, minden rendben. A doki szerint lusta vagyok :-(

2010. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Egy tippet tudok adni, ami NEKEM! bevált. Ne csinálj semmit.

Halál komolyan mondom, ne tudjak a géptől felállni, ha nem így van.

Egyszerűen semmit sem csináltam, ettem ami jólesett, mindennapi teendőimet elvégeztem, nem sportoltam, semmi, és 20kg leolvadt rólam, igaz egy év alatt fokozatosan, legalább nem ment rá a bőröm.

Csak szimplán kövér voltam.

A terhesség alatt felszedtem 12kgt, mázlim volt, és megint a nagybüdös semmittevéssel adtam le, sőt szopi miatt még plusz kilók leestek.

És egy napi menüm: kora reggel ébresztő joghurt(6körül), kv, reggelire túrós-májkrémes-sajtos melegszendvics vagy vajas kalács kakaóval, vagy valami hideg felvágottas szendvics vagy 5tojásból rántotta sült szalonnával, tízóraira hol eszek gyümit hol nem, napközben egy tábla csokit elmajszolok, néha fagyizok 0,5l, ebédre vagy az előző esti vacsi, vagy összedobok valamit(tejbegríztől a rántott húsig bármi) uzsizni nem szoktam, inkább nassolok, és vacsora (lásd ebédnél leírtak közül valami), este ha filmet nézünk akkor vagy valamit rágcsálok, vagy megeszem a maradék fagyit.

Ezek után 180cmhöz 60kg vagyok jelenleg, annyit mozgok, amit a 10hónaposom miatt kell+házimunka, semmi más.

(65kg voltam a terhesség előtt, ahhoz a +12kg, amikor szülni mentem, 1hónap múlva 65voltam újra)


Az első 20kg fogyásnál elegem lett előtte, hogy gyötröm magam, és nemhogy fogynék, de hízok, és egyszerűen elegem lett, kezdtem beletörődni, hogy én már egy kövér hájgombóc leszek, és pont.

Ja és makk egészséges, a családomban mindenki túlsúlyos, engem leszámítva.

2010. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

58 kg-val kezdtem a várandósságomat, 74 kg-val mentem szülni.

Szülés után egy héttel összesen 2,5 kg volt rajtam (meg az az 5 kg, ami amúgy is volt a pocakosságom előtt).

Na ez nem megy le.

Viszont kondiba nem jutok el, úgyhogy el kellene kezdeni kocogni. Cipőm már van, csak időm nincs.

A fogyózásban nem hiszek, szeretek enni, inkább a mértéktartás és odafigyelés, meg legalább heti 3x-i mozgás a megoldás.

Persze csak elméletben, mert a gyakorlatban még csak a szándék van meg bennem. De versenysportoló voltam, szóval szerintem ez menni fog.

2010. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Csatlakozom. Nekem 10 kilótól kéne, vagyis szeretnék megszabadulni. A terhesség alatt igaz csak 9 kiló volt rajtam, de így is +5 kilóval kezdtem a terhességet, épp akkor akartam nekiállni fogyózni mikor + lett a teszt. A szülés után (császár) 8 kilóval voltam kevesebb mikor hazaértünk a kórházból. Viszont a szoptatás alatt feljött 4-5 kiló így vagyok most összesen kb +10 kilónál. De ha több menne le jobb lenne.

Elkezdtem napi szinten tornázni, de semmi. Odafigyelek mit eszem, de egyszerűen nem megy le! Igaz most pár hete nem tornáztam mert nem volt időm és meg is jött a menzi, de ma újra akarom kezdeni. Jelenleg 164cm és 65 kiló vagyok. Jó lenne legalább 55-re visszafogyni. 7 hónapos a lányom. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, soha nem voltam 60 kiló fölött.

Naponta igyekszem sétálni, ma is 2 órát voltunk lent. Már nem tudom mit csináljak hogy fogyjak.


Kitartást kedves Sorstársaim és sok - kilót kívánok!

2010. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!