Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A biológiai órám készül az...

A biológiai órám készül az éjjeli szoptatásra?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok. Éjjelente kb 3 óránként kelek, ha kell pisilni, ha nem. Menetrend szerűen, mimdig felébredek 1kor és kb 4/fél 5 körül. Kb a 7. hétig volt csak, hogy ilyenkor nagyon erősen pisilnem kellett, most viszont szerintem nem ez az oka annak, hogy felébredek, mert nem nagyon kell éjjel pisilnem. Lehet, hogy a biológiai órám hamarabb beindult és már szoptatási időben ébredek? Egyébként ilyenkor nehezen alszom vissza.

Bocsánat, ha hülyeség, de más okát nem igazán látom :/


2017. febr. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért kellene éjjel 3 órán ként szoptatni? Még a nagyon pici babát sem kell ilyen sűrűn. Lehet, hogy kényelmetlenül fekszel, meleged van, de sok egyéb oka is lehet annak, hogy nem alszod végig az éjszakát.
2017. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Hát 1-es, az én babáim az első kb. 6 hónapban 3 óránként ébredtek éjjelente. Később persze átálltak a 4 óránkénti szopira, de óraműpontossággal ébredtek.

Kérdező! Talán inkább hozzászoktál a pisiléses éjszakákon a sűrű ébredéshez, és ébredsz, ha kell, ha nem. Még lesznek kacifántosabb dolgok is a várandósságod alatt, nyugi!😁

2017. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Kétlem. Amúgy nem feltétlenül fogsz 3 óránként szoptatni, pláne éjjel
2017. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi kacifántos a terhesség alatt. Végig nagyon jól aludtam.

Fiamkb 1,5 hónapig kelt és evett kb 3-4 óránként, onnantól éjjel kihagyott egy evést. Szóval aludhattam. Soha nem keltem magamtól, mindig ő keltett.


Nem törvényszerű, hogy bármi "kacifántos" történjen terhesen, és az sem, hogy 3 óránként eszik egy baba. És az sem biztos hogy kelni fogsz magadtól, sőt...

2017. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém meg sűrűbben evett és nem is egyenlő időközönként kelt fel.


Én is nagyon nehezen aludtam. Az igaz, hogy pisilés miatt ébredtem fel, de utána azért nem tudtam visszaaludni, mert sok dolog nyomasztott, folyamatosan csak járt az agyam, hoyg mi legyen. Veled lelkileg minden rendben?

2017. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!