Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy éjszaka...

Mitől lehet az, hogy éjszaka percre pontosan 2 óránként kelek fel wc-re? Most vagyok a 36. hétben. Lehet, hogy már így készül a szervezetem az éjszakai szoptatásra? Mással is előfordul ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy voltam a 36. héttől. Órát lehetett volna igazítani hozzá, mert én is pontosan 2 óránként keltem. Sajna ez így is maradt szülésig, szóval nem csak utána nem tudsz majd pihenni, hanem ez már most elkezdődik. Nem hiszem hogy a szoptatáshoz van köze, egyszerűen csak nyomja a baba a hólyagot.
2009. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is azt hiszem, hogy természet anyánk így készít fel a hajnali kelésekre, nekem is hasonlóak a tapasztalataim az éjszakákkal, az első gyereknél már huszon hetesen megkezdődött az éjszakázás, most csak harmincon hetesen, a baj az az, hogy nem mindig sikerül visszaaludni, de ha nem is alszom éjszaka rendesen délután megtoldom egy pár órával...
2009. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs köze az éjszakai szoptatáshoz. Nyomja a baba a hólyagot. Hogy pont 2 óránként, az meg véletlen :)

Én az utolsó hónapban állandóan vécére jártam, viszont mikor megszületett a babám, hát mit mondjak, életemben annyit nem aludtam. Egész nap aludt az első pár hétben, éjjel pedig csak egyszer szopizott, szóval én éjjel is tudtam aludni és délután is. 6 hetes korától átaludta az éjszakát, ezt a jó szokását tartja most is, már 10 hónapos. Este 8-tól reggel 7-ig nyomja a szunyát.

Úgyhogy én többet alszok baba mellett, mint anno terhesen :) Mázlista vagyok :)

2009. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én 20 hetes vagyok. Nap közben abszolút nincs vizelési ingerem gyakran. Viszont ha lefekszem nem tudok elaludni úgy, hogy legalább 4-5x ne menjek el pisilni. Aztán elalszom és vagy 2x hajnalban még felkelek pisilni. Amit sajnos én sem értek, mert ha nyomná a hólyagomat a baba, akkor azt napközben is nyomnia kellene annyira, hogy ne bírjam ki sokáig pisilés nélkül.


:) Az biztos, hogy ezelőtt nekem ilyen nem volt.

2023. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!