Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek milyen fogyokuras...

Kinek milyen fogyokuras modszer valt be?

Figyelt kérdés

15 hónapos a baba és még szopizik igaz csak éjszaka és délutani alvashoz..

Mikor megszuletett kb egy ruha meretet fogytam is.. Utana hiztam, aztan fogytam, biztam benne, hogy most majd tovabb fogyok de semmi. Kinek mi valt be? Fogyo kura vagy valamilyen mozgas?!


2017. febr. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerubb: etkezt egeszsegesen. Hanyagoltam a feher kenyeret es tesztaetelt, szalamit, szalonnat, helyettuk zoldseg, sonka, turo, stb. Illetve edesseget maximum haromhetente ettem, otthon tornaztam altatas utan napi fel ora -orat. 5 honap alatt lement 20 kilo. Semmi "modszer" csak jozan paraszti esz: ha nem eszel hizlalo etelt akkor fogysz.


Tudom sokan attol is fogynak ha mindent esznek csak modjaval, en sajnos nem. En attol ugyanannyi maradok. Viszont ha attersz a sovany etel eletmodra garantaltan fogysz.

2017. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogyás titka nagyon egyszerű:) kevesebb bevitt kalória mint elhasznált....egy átlagos testalkatú nőnek otthon ülés esetén max 1600 kalóriára van szüksége...ehhez az első egy évben, míg a baba legalább napi 4-5 alkalommal szopizik, 500 kalóriát hozzá lehet adni. A te esetedben ez már csak max 100-200.

Tehát arra kellene figyelned hogy max 1800 kalóriát egyél. Én becsülettel pötyögöm a kaloriabazis.hu oldalan amit megeszek, ez egyfajta étkezési napló, nagyon hasznos, mert mielőtt bekapnád két étkezés között azt a bizonyos falat maci sajtot mondjuk a hűtőből, rájössz, hogy az a bizonyos falat macisajt megfel két lágy tojás kalóriájának, és biztos hogy a két lágytojást fogod inkább választani, ami jobban telít és egészségesebb :) szóval az étkezési napló nálam bevált, ha el is cseszem az aznapomat pl egy zacskó chipsel, akkor is jól látom hogy mivel tudok kompenzálni. Előre megtervezem mindig mit eszem aznap! ezzel eltudom kerülni az ilyen feleslegesen bekapott falatkákat. Egyébként mindent eszek, változatosan, de nem különösebben étkezem egészségesen, inkább amolyan háziasan, reggel este kenyér pl.

Mozgás kimerül abban hogy heti 3 alkalommal tornázom egy 20 percet. Ezek inkább erősítő gyakorlatok, meg átmozgatás, nem igazán kalória égetés....egy időbe ugrálóköteleztem de valahogy mindig ott lukadok ki, hogy keserves munkával elégetek 30 perc alatt 100 kalóriát...mennyivel egyszerűbb ezt a 30 percet a babámmal lesétálni: igaz, akkor csak 50 kalória ég el ennyi idő alatt, de max aznap egy szelettel kevesebb felvágottat eszek és kész is...szóval én a zsírégető mozgásformákat feleslegesnek tartom - más persze ha valakinek a mozgás a hobbija de nekem nem az. én inkább sétálok 1-2 órát naponta a babámmal.

2017. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

egyébként amit az első ír az úgy van, én mondjuk imádom a kenyeret, a szalonnát, a szalámit főleg, a három hetente édesség pedig nekem olyan lenne mint a börtön :D

úgyhogy marad a kalória számolgatás. én meg azt mondhatom, ha kevesebbet eszel meg kalóriában mint az előírt, fogyni fogsz...igaz, én most még csak 5 hónap alatt -10 kg-nál járok, nem 20-nál, de azt mondják havi 2 kg-nál többet fogyni nem is egészséges

2017. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, es 2. is nagyon jo dolgokat ir ;) Ki kell probalni hogy esik jobban a szervezetednek, birod-e es majd meglatod, csak az eleje nehez illetve nekem volt parhetente 1-1 holtpont, akkor kell erosnek lenni :)
2017. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utána nézek és ki probálom! :)

Idegesít a fölösleg egy ideje.. De ma vettem magamnak egy fölsőt amibe kb. szerelmes lettem és pont a hasam a gond :( Itt elhatároztam, hogy mostantól nincs kec-mec! :)

2017. febr. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!