Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szopik a 17 hetes baba...

Miért szopik a 17 hetes baba másfél 2 óránként?

Figyelt kérdés
Nem sűrű ez egy kicsit? Legalabb is ezt mondtak haziorvosnal. Pedig van tejem , ehetne tobbet is egyszerre. Nekem az a gyanúm , hogy csak felig lakik jól. Igy hamarabb megehezik.
2017. febr. 20. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ja és a nagyobb lányom is ezt csinálta éppen 4-5 hósan.

gondolom a megnövekedett mozgás nagyobb kalória szükségletet eredményez, és fel kell túrbózni a tejet, de az is lehet hogy ami korábban elég volt, most nem az, nem feltétlen mennyiségre hanem zsírtartalomra. A nagyobb lányomnál 6-7 hósan oldódott meg ez a kérdés mikor az étkezések ki lettek váltva és Sinlacot kapott a kaja mellé. Remélem a kisebbnél hamarabb megoldódik :(

2017. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam ha ébren volt 40-90 percenként is evett, de tudott aludni nappal több órát is. Iszsz babaa, igy nem csináltam belőle gondot. Most 6 hós, alvási ritmusa van, de enni akkor kap amikor latom rajta h éhes, nem nézem az időt. Korábban is így volt.
2017. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

5-ös! Örülök, hogy bele tudtál kötni valamibe. A telefonom magától rakta oda az ,,is,, szót. Vedd úgy, hogy nincs ott. Csak simán 3hónapot akartam írni!

Remélem meg van mára az örömöd!

2017. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Esetleg ki kellene potolni egy kis tapszerrel?
2017. febr. 21. 12:53
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szépen gyarapszik, akkor nem szükséges. Ha viszont nem, akkor kell a kiegészítès.

Nekem azt monda a gyerek orvos, hogy mivel már nagyobb, ezért hamarabb megemészti a tejet, ezért akar sűrűbben enni. Én igény szerint szoptatom a babám, az elején próbáltam órához kötni, de soha nem bírta tovább 2,5 óránál, így rájöttem, hogy akkor adok neki, amikor akarja. Hiszen én is akkor eszem amikor éhes vagyok, nem nézem az órát.

2017. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És egyre többet mozog, több kalóriát éget.
2017. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10-11 vagyok. nekunk sinlacot irtak potlqsnak mert eleg lassan is hizott. azzal valamivel jobban aludt...mtapszerezni szerintem felesleges, most 3 hetem maradt a kostoltatasig, addig kihuzom igy, aztan amint be van vezetve az alma, adok hozza sinlacot hogy jobban gyarapodjon. de aludni akkor sem biztos hogy sokkal jobban fog
2017. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!