Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan baba akinek nem...

Van olyan baba akinek nem tesz jot az igeny szerinti szoptatas?

Figyelt kérdés
Mert minden baja van tole? Zold kaki, hasfajas a folyamatosan lenyelt levegotol, bukas mert allandoan tele van...de azert cuppog es tomkodi az oklet a szajaba.

2017. febr. 26. 02:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én babám is 7hetes. Nekem is rengeteg tejem van és mi is ugy voltunk h az előtej rengeteg. Neg tul is ette magát. Szerintem betartotta a nagykönyvben irt hat hetes növekedési ugrást. Rengeteget evett. volt zöld széklet neki is. Én azt csinálom ha érzem hogy nagyon feszül a mellem lefejek belőle egy kicsit hogy ne legyen annyi az előtej. Remélem igy a melgyulladást is neguszom. Ha ki szivja rendesen. Már volt mell gyulladásom sajnos az első babámmal.
2017. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Eddig is figyeltem arra hogy uritse a civit de par napja kulonosen odafigyelek. A kaki megis zold es mostmar folyos is. Robbanasszeruen tor elo, miutan jol megkinlodik vele. Savanykas a szaga, nem tudom memnyire normalis ez is. Egyik este kimondottan ecet szagu volt. Vigyem dokihoz? Nem jarnek hiaba a sok beteg koze, a vedononkkel tudnel telefonon beszelni de o meg mindig a gyerekorvoshoz iranyit, ha baj van...
2017. márc. 5. 06:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Hasfájára nem adsz neki valamit? Nekűnk a coliefftől folyamatosan ment a hasa. Árt álltunk a espumisanra azota nem.
2017. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Infacolt kap.
2017. márc. 5. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!