Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás? A mellem...

Mellgyulladás? A mellem nagyon fáj, mintha tele lenne tejjel. A babám most nem szopizik, jön a foga, semmit nem fogad el (cici, cumis üves, rágóka. ) Amíg szopizott, nem volt gond, az elmúlt 3 napban viszont már másodszor. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Lefejni sem tudom teljesen, a szokásos mennyisèg fele jön kb. Volt valakinek hasonló problèmája, mi segített?

2017. márc. 2. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez gyulladás. A sok tej miatt, amit a baba nem szopozott ki teljesen. Főleg, hogy nem is igényli annyira most.


Fejd le minél többször! Akár óránként, és próbáld óvatosan masszírozni. De ne add oda neki a lefejt tejet, mert az már nem jó.

2017. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kezdődő mellgyulladás. Egy kád forró vízben, vagy forró zuhany alatt szappanos kézzel masszírozd és közbe fejd. Nekem ez bevált. Az lenne jó, ha a bábád szívná ki. Próbáld meg minél többször oda adni neki. Ő tudná a leghatékonyabban kiüríteni.
2017. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálom odaadni neki többször, de csak sír ès ha be is veszi, megharapja. :( Gondolom, meleg neki, a cumis üvegből is csak úgy eszik most, ha a hűtőben lehűtjük a tetejèt.
2017. márc. 2. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, az enyém sem akarta elfogadni azt a mellem, kiköpte, rángatta, de nagyon erőltettem, mert tudtam, hogy csak ő tudja jól kiszívni. Meg nekem tényleg segített a forró zuhany alatti fejés. Bevittem a mellszívót is magammal.
2017. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, megpróbálon ès remèlem, hogy sikerül!
2017. márc. 2. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben vagyunk! 8 hónapos és 3. napja nem hajlandó cicizni :( a mellszívóval képtelen vagyok kiüríteni és már nagyon fáj! Mellesleg lelkileg is megvisel, hogy a kislányom elfordult tőlem :( nálatok mi lett végül? Leválasztotta magát, vagy a fog kibújása után elfogadta újra?
2018. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!