Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik kb másfél évig...

Anyukák, akik kb másfél évig szoptattak de már nem, visszaalakult a melletek az eredeti formájára vagy közel az eredeti formájára?

Figyelt kérdés
Most katasztrófa a mellem, kb egy hónapja abbahagyta a fiam a szopizást és lógnak és nagyon puhák is. 19 hónapig szoptattam.
2017. márc. 25. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem változott különösebben szoptatás alatt sem, abbahagyás után sem. Icipicit puhább talán. Akiket ismerek, azoknak nem alakult vissza. Vagy megváltozott, vagy nem.
2017. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha megereszkedik nagyon, az magatol visszaalakulni nem fog. Elso babamat 22 honapig, masodikat 17 honapig szoptattam. Habar nem ereszkedett meg, de valamennyire megvaltozott azert, nemileg kisebb, es puhabb lett. Foleg a masodik baba utan eszrevehetobb.
2017. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75B-ről nőtt meg 75E-re, nem alakult vissza, teljesen ellapult és lóg.
2017. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarok offolni, csak 2 hétig tudtam szoptatni, de lógós és puha maradt. Nem hinném, hogy a szoptatáson múlik. A terhesség épp elég változás.
2017. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Hat nekem az elso nem nagyon cicizett,a masodik viszont 2,5 eves koraig.az elso utan nem igazan valtozott a mellem.a masodik utan viszont.....

Szep nagy,formas melleim voltak.most pedig egy-egy ures tescos szatyor log a helyukon :(

Ha hanyatt fekszem folynak le oldalra..melltartoban osszeesnek,rancosak.olyan fuuujjj-ok lettek.

Mar 8 eves a masodik,de azota soha nem fekszem le parommal teljesen puceran,felul mindig van rajtam polo.hiaba mondja,hogy nem zavarja,es,hogy igy is szepek.nem tudom elengedni magam ha nincs rajtam valami felul. :(

2017. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is csak pár hónapig tudtam szoptatni , de szintén puha és lógós lett, nem állt vissza rendszetes edzéssel sem :((
2017. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én az első babát csak 4 hónapig szoptattam (a másodikkal 13 hónapnál tartok), de a számomra megfelelő méretű félgömbjeimből félig üres tejeszacskók lettek amiket szó szerint be lehet hajtani! Ha hanyatt fekszem lógnak be a hónalham alá - undorítóak úgy ahogy vannak!! Komolyan mondom dédimnek voltak ilyenek! Ezek már így maradnak, rosszabbak ennél képtelenség hogy legyenek... 😖
2017. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En is csak 8 honapog szoptattam, de ug szegyenlem magam a parom elott, hogy en se pucerkodok elotte!

Haaaat kb mint a tacsi füle, olyan lett a mellem!:(

Log es puha... Ppfffff

2017. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A párom fél évig szopatott, de a melleim azóta is lógnak. Őt nem zavarja.
2017. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laura2017 válasza:
Az én fiam 2 éves. Még cicizik.. :( hát az enyém se szépek. Pf....
2017. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!