Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másfél éves gyermekem még...

Másfél éves gyermekem még cicizik, szerinte sok tejem van még, én nem tudok kifejni semmit, szerintem nincs, lehet hogy csupán a szopi kedvéért csinálja?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy van tej csak nekem nem jön? Szerintetek?
2016. ápr. 9. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

ezt mondta neked a 1,5 évesed, hogy "anya, neked sok tejed van még, add csak ide a cicid" ? :D nemár :)

szerintem lehet, hogy már nem nagyon tudsz fejni, de az tuti, hogy akkor már nincs sok. próbáld meg meleg zuhany alatt kézzel, ha úgy sem tudsz kimasszírozni semennyit akkor nincs és csak lóg a cicin :) nyelni szokott? nem látsz a száján tejet vagy nem fehér a nyelve cicizés után?

2016. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

egy babanak kb 6 hos koraig elsodleges taplaleka a tej, utana még folyadek miatt fontos, es kb 1 evesen a szeparacios szorongas elso hullamanak elmultaval mar csupan megszokasbol es bujasbol szopizik.

en elhiszem hogy o mondta h van még benne tej (az en lanyom is osszetett mondatokban beszel 18 hosan), de akkor sem a tej miatt szopizik hanem mert olyankor csak ketten vagytok, odabujhat csak az ove vagy. ez teny. hogy ezt te tamogatod e vagy sem az mar az egyeni velemenyed dontesed. en labyom egy evesen levalasztotta magat, ha o nem teszi, en megtettem volna.

2016. ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Másfél évesen az én fiam is el tudta volna ezt mondani. Nem tudom mi ebben a hihetetlen...

Tudtál egyébként fejni? Mert pl én nem tudok, de a babám mégis jól lakik (6 hónapos, mérem), de a tesóval is ugyanez volt. Én szoptattam két és fél éves koráig, a gyerekorvos egyetértésével. A picit is addig fogom amig igényli ésszerű határokon belul (ami szerintem max 3 év).

2016. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!