Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas utan mellplasztika?

Szoptatas utan mellplasztika?

Figyelt kérdés

Volt valakinek, ugy, hogy lett utana masodik gyerek ?


Egyszeruen vallalhatatlanul nez ki, egyedul vagyok a fiammal, es igy ugy erzem soha nem lennek kepes ujra ferfival lenni. Viszont a mu mellek sem tetszenek igazan, mit lehetne ?


2017. márc. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Vannak jo minosegu push up melltartok, igazabol pucer mellekkel ugysem setalsz sehol, ha a parod/ferjed szeret, gondolom mell allapottol fuggetlenul.
2017. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

21 évesen szültem, 8 hónapig szopott a kislányom.

Nem mondom, hogy vállalhatatlanul néztek ki a melleim, de ugyanolyan feszes már nem lett utána, ami a páromat nem, de engem nagyon zavart.

Pécsen csináltattam (Da Vinci Klinikán), és nagyon megvagyok elégedve vele. Teljesen természetes hatást kelt. Az alakomhoz mérten választottuk a méretet természetesen, így nem lett se olyan nagy, hogy egyértelmű legyen, hogy plasztikázott.


Mindenképp érdemes, ha emiatt elmegy az összes önbizalmad, és még a párod előtt sem mersz levetkőzni. Utána pedig ugyanúgy tudsz szoptatni, mint szilikon nélkül, semmiben sem befolyásolja.

2017. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Meg tudjak.mar ugy csinalni, hogy senki meg nem mondja, hogy nem igazi
2017. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem abszolút felesleges ez a mellplasztika dolog. El kell fogadni, hogy változik a testünk, meg kell tanulnod ismét szeretni önmagad. A plasztikázott mell egyáltalan nem növeli az önbizalmad, hanem egyre több és több változtatást akarsz majd. Hidd el, sokkal jobban jársz, ha így fogadod el magad, mintha bekerülsz ebbe az ördögi körbe. Ha egyszer elkezded, sosem lesz elég.
2017. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy függőség lesz belőle, én egyszer műttettem meg az orromat, mert volt benne egy kanyar és jól sikerült, sokat "dobott" rajtam, nem pörögtem túl a plasztikai témát, úgy voltam vele, miért ne lehetne jobb? Ettől még azt gondolom, hogy a belső értékek százszor fontosabbak. Én megértem, ha nem tetszik neki a melle, akkor hiába mondja egy férfi, hogy neki szép és így is szereti, attól nem biztos, hogy jobban érzi magát. Én is szoptatok, 9 és fél hónap után nem olyan a mellem, mint rég. Először egy tesó lenne jó, aztán ha nagyon zavar, majd utána elgondolkodok tán egy sima felvarratáson. De az se baj, ha nem lesz pénzünk rá, igazából mindegy, akkor marad a torna. Meg a push-up.
2017. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!