Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás utáni mellplasztika?...

Szoptatás utáni mellplasztika? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Második gyerkőcöm 14 hónapos mult,nagy "cicista",de leszokó félben.A melleim a hasamat érintik lassan,és csoffad össze,csak üres bőr.Nincs olyan melltartó,amibe ugy bele tudnám rakni,hogy ne a gyűrött bőr látszon.Előzetes vizsgálatok során kiderült,hogy ciszták vannak a melleimben,de orvosi vélemény csak a héten születik,a mintavétel elemzése után,hogy engedélyezik e a plasztikát.Addig is várnám olyanok tapasztalatát,akik átestek plasztikán felvarrással,és netán ugy engedték hogy ciszta volt a mellükbe.Ugy tudom ez nem kizáró ok,csak nagyobb kürültekintést igényel.Szerintem rizikós,mert ha később műtétre kerülne sor,ott az implantátum,az alatt turkásznak a ciszta után?!De a melleim nagyon gáz!!!Fő az egészség,inkább elkerülném a komplikációt.Véleményetek,plasztikázott cicijű anyukák?
2010. jún. 9. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de hadd véleményezzek. Ha nincsenek kis melleid, csak lóg és petyhüdt, akkor elég lehet a felvarrás is, ami nem jár olyan komplikációkkal adott esetben mint egy implantálás. És természetesebb kinézetet is kölcsönöz a mellnek, ha szép munkát végez az orvos.
2010. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez jutott rögtön az eszembe, hogy ha sok a bőröd, akkor elég lehet a felvarrás is, nem feltétlenül jó, ha implantátumot tesznek be. Ciszta mellett én biztosan így döntenék.

Én is úgy lennék vele, hogy ha már megcsinálják, akkor legyen "tökéletes" és igazán szép lehet így egy pici implantátummal, de szerintem ez nem jó ötlet ciszta mellett.

2010. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni először is egy plasztikai sebészt mit javasol, ha meg vannak a kórházi leleteid.

Nagyon tudok egyet ajánlani. Én már 2x voltam nála. CSúcs szuper, kedves, nyugodt, ja és a mostani árakhoz képest olcsó is. Ingyenes a konzultáció.


dr. CSuha Lajos (megtalálod ha beírod a nevét a google-ba)

2010. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!