Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek volt mellplasztika...

Akinek volt mellplasztika mèg babavàllalàs elôtt? ( többi lennt)

Figyelt kérdés
... ès szoptattatok, utàna milyen volt a cicitek? Bôrötök? Hasznàltatok valami krèmet?
2011. júl. 4. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék én is.de volt aki azt mondta h utána sokkal természetesebb lett neki.
2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem volt előtte, de most mikor látom hogy nézek ki, szeretnék csináltatni!De azért írtam ide, mert kiváncsi lennék a válaszokra, mert szeretnék még babaát, és nem tudom megcsináltassam e előtte vagy, majd csak a gyerekek után....


Mondjuk én sokáig szoptatós vagyok, még szopizik a 19 hós lányom!

2011. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én implantátummal szoptatok jelenleg. Terhességem alatt sem változott a mellem, (pedig híztam sajnos 20 kilót)és most is tartja a formáját.( tejbelöveléskor azért feszült és duzzadt volt, de ez már elmúlt) Terhesség alatt kentem stria krémmel, és a sebész tanácsára éjjel nappal sportmelltartót hordtam. Most is kellene, de nehezen viselem a textil érintését, mert sajnos nagyon érzékeny és fájdalmas a mellbimbóm.
2011. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!
2011. júl. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!