Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejcsorgás meddig tart?

Tejcsorgás meddig tart?

Figyelt kérdés

4 hetes a fiam, anyatejes. Egyre zavaróbb számomra, hogy egész nap csordogál a tejem. Nem csak akkor, ha szoptatok, bár olyankor a legerősebb a másik oldalon

(Tejleadó reflex, tudom.)

Meddig tart ez még?

Mikor áll be a kereslet-kínálat?



2017. márc. 27. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
2 eves, es ha este szopik, a masikbol csorog. 8 hetesen beallt a kereslet - kinalat , de ez megmaradt.
2017. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig megvolt. (fél évig. reggel is mindig elöntött a tej) Pedig alig volt tejem. 20-30 ml két mellből. (és gondolom nem azért mert így elfolyt) Szerintem ez egyéni adottság kérdése, hogy kinek milyen erős ez a reflex. (Irigylem akinek bőven van teje, de mégse tocsog tőle) Aztán még simán beállhat neked, csak írtam, hogy akár az is lehet, hogy ilyen lesz, mint nekem.
2017. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam néhány hónap volt.
2017. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7 hetes.

A melltartóbetétet naponta többször cserélem. Nekem így nem zavaró. Olyan is van, hogy hamarabb kezd a mellemből folyni a tej, minthogy felébred a baba, innen tudom, hogy már elmúlt az idő.

Egyébként szex közben is volt, hogy csorgott. Mielőtt nekem ugranátok, betartottuk a 6 hetet a behatolassal, de kisebb maszatolas volt már előtte is.

2017. márc. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!