Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7hónapos kisbabámnál megkezdtü...

7hónapos kisbabámnál megkezdtük a kostoltatást hozzátáplálást, de durván 3hete éjjel nem akar aludni mi lehet az oka? többi lent.

Figyelt kérdés
Allandoan(ugy ertve tenyleg allandoan 0-24be ,valamit elronthattam vagy keves a tej Vagy nem eleg zsiros...ilyen gondunk nem.volt gyarapodasa mindig rendben van) cicizni akar en kimerult vagyok minden aldott nap 2napja napkozben tapszert adok neki igy konnyebb mind a kettonknek en sem vagyok ingerult,jol tettem szerintetek? (Ui.kimerultsegtol a kapcsolatom se alakult a legjobban az utobbi idoben)
2017. ápr. 3. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Már régen hozzá kellene táplálni, de nem tápszerrel, hanem gyümölccsel, zöldségekkel stb.

Ha éhes, akkor nem is fog neked aludni.

2017. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a hozzátáplálással szintén elromlottak az éjszakák. Bár a fiamnál a sok gáz miatt egyértelmű volt, hogy pont az a baja. De amúgy se fogadott el mindent úgy éreztem nem érett meg rá. Én tartottam 2 hét szünetet, 6 hónapos elmúlt akkor, sőt, 7 hónapos is elmúlt mire újrakezdtem, akkor már nem volt gond mindennel. Hónapokig nagyon oda kellett figyelnem mit adok neki. Pár hónappal mindig hátrébb kellett járni a táblázatok szerint. 1 évesen esélytelen volt sok olyat adni neki, amit 1 évesen lehet bevezetni. Most másfél éves, ugyan tej és szójamentesen (már a HT előtt kapta a tejallergiásoknak való tápszert), nehezebb ételeket kerülve, de minden oké.

Én azt gondolom, ha egybeesik a HT kezdete és az éjjeli nem alvás, érdemes lenne gondolni arra, hogy nem minden baba elég érett hozzá 6 hónapos korban.

2017. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jön a foga és éhes. Ez jutott eszembe.
2017. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kellene mar regen hozzataplalni.

[link]

Eletkori sajatossag is lehet, hogy ebred. (Fog, mozgasfejlodes). Ezekkel hol tart?

Emellett a tapszerre is reagalhat igy, ha erzekeny valamilyen osszetevojere (tejfeherje), az tud gyakori ebredest eloidezni, illetve ha barmilyen tejtermek szerepel az etrendjeben.

2017. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!