Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Doki szerint válasszam le?

Doki szerint válasszam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek!

Ma voltam nőgyógyásznál, és szerinte le kell választanom a 3 éves lányomat a ciciről.

Csak az egyik mellből cicizik 2 éve már, így a másik mellem már már teljesen becsomósodott, fáj. Írt fel apasztó gyógyszert is. Még nem váltottam ki.

Naponta 3-4x cicizik.

Ti mit tennétek?


2017. ápr. 4. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez már sokkal inkább szól rólad, mint róla. Szerintem egyértelmű, hogy mit kell(ene) tenned.
2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem még szoptasd vagy 10 évig.
2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a dokinak semmi köze ehhez és nem is ért hozzá. Tedd, amit helyesnek gondolsz. Az én fiam 3 és fél volt, amikor úgy döntöttem elég volt. Én.
2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen igaza van. Én a helyedben egy pszichológust is felkeresnék, hogy el tudd végre engedni. Teljesen abnormális ekkora gyereket szoptatni alapból is, ha meg fájdalmakkal és bajokkal jár pláne. Remélem csak kamu kérdés.
2017. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is legalább az érettségiig szoptatni kéne, nehogy sérüljön a lelke. Ne törődj vele hogy fáj a melled, hiszed a gyermeked érdekeit kell szem előtt tartanod. Az anyaság sok fájdalommal jár, de megéri, ez a legnagyobb csoda a földön!!! :)
2017. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
U.i.: Ne halgass az orvosra, ő csak a szakmai részét tanulta egyetemen évekig, de nem élte át soha hogy az anyaság és a szoptatás milyen csoda!!! Úgyhogy ameddig kell addig szoptass de a cél az érettségi.
2017. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

provokáció a kérdés.

ha nem az, akkor válaszolj a pár sorral fentebb lévő kérdésre, hogy mégis mi a fenének nem választottad le 2 évvel ezelőtt, engem is őszintén érdekelne, hogy mégis mit gondol, aki egy három évet 3-4x szoptat naponta

2017. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg igenis hallgass az anyai szivedre, osztoneidre, nem arra aki igy, vagy ugy csinalta es szerinte az a jo. Mellesleg a csomos mellednek kifejezetten jot tenne, ha szoptatnal belole, legalabb amig nem oldodik fel a csomo. Azt a melled borogasd meleg vizzel, maszirozd, de csak a csomo korul kor-koros iranyba! Fajdalmas lesz, de utana rendbejon. En mar elvalasztottam volna mert nekem nem kenyelmes ennyi ideig szoptatni, de ha teged jo erzessel tolt el es nem zavar akkor tegy ugy ahogy NEKTEK jo.
2017. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szoptattam volna eddig. Teljesen fölösleges. Ez már nem a gyerek érdeke, hanem a te akaratod.

Akkor is a te gyereked, ha normálisan táplálod.

2017. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod hogy 2 éve csak az egyikből szopik,hogy a túróba bírod hogy a másik tiszta csomó ráadásul két éve. Én fél órát nem bírtam ki sosem,ha tele volt.
2017. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!