Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császármetszés után korainak...

Császármetszés után korainak számít?

Figyelt kérdés
Alig 3 hónapja volt császármetszésem azután 6 hétig véreztem . Ma újra barnás , véres folyast vettem észre . Ikreim vannak , csak anyatejet kapnak . Nem korai még a vérzés ?
2017. ápr. 25. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyermekagyi meg el se mult teljesen mikor megjott a mensim.csaszar utan 8 hetig vereztem osszesen.akkor tudtam menni a 6 hetesre csak.en is kizarolag szoptattam.

Az elso kettovel is csak 1 es 2 honap maradt ki.ok is csaszarral szulettek,es oket is szoptattam.

2017. ápr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a császár utáni hathetes kontrollon kérdezte már, hogy megjött-e a menstruációm. Szóval nem.
2017. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdést én is kiírhattam volna, azzal a különbséggel, hogy nekem a gyerekágyas vérzés elmúlása után kb. kéthetente 2 napig van pecsételő vérzésem (ami szerintem nem menstruáció).Én elmegyek miatta orvoshoz.

Amúgy ha neked megjött, az nem gond. Az előző terhességeimnél a szülés után 6 héttel jött meg az első menzeszem úgy, hogy csak szoptattam (Utána egy évig viszont nem volt semmi).

Most kétszer annyi tejem van az ikrekkel mint anno egy babával. Mégis össze-vissza vérezgetek. Gondolom, valami hormonális gond lehet (Nekem is császár volt 3 hónappal ezelőtt).

2017. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a szempontból mindegy, hogy császár volt vagy természetes szülés. Nagyobb eséllyel nem jön meg, ha rossz alvó a babád és még 2-3 óránként igény szerint szoptatsz éjszaka is. De valakinek intenzív szoptatás alatt is megjön hamar (és vagy rendszeres lesz, de lehet más hosszúságú, erősségű, görcsösebb vagy pont nem..., vagy még jó pár hónapig összevissza...), más meg évekig "hiányolhatja".
2017. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen a valaszokat ! :)
2017. ápr. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!