Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyermek szoptatás. Ti hogy...

Gyermek szoptatás. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
igazábol Magyarországon élek 3 honapja kicsimmel. Külföldön szültem,csupán kicsit nyaralunk otthon.De azt vettem észre,ha szoptatok kint vagy kicsit nyilvánosabb helyen,azonnal megnéznek,ami nagyon zavaro és számomra érthetetlen,miert kell ugy nezni,más meg nem látott nöi mellet,vagy esetleg a ferfiak nincsenek otthon kielégítve??? Küldöldön teljesen természetes,ha picit etett egy anya a étteremben vagy bárhol, Ti hogy agytok ezzel?

2017. ápr. 29. 17:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%
Ha letakarod nem gaz, bar etteremben nem illik. De padon egy parkban letakarod es kesz. A melleket mutogatni sehol nem illik, mert attol, hogy szultel egy gyereket, meg a TE melled is intim testresznek szamit.
2017. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
"De nem azért szól be mert nincs kielégítve, hanem mert bunkó." Ok, most már értem, kicsit félrement az értelmezésem, bocs. :D
2017. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

8-as , de az mas hogy félre vonul egy öltözőbe persze nincs ezzel gond ! De étteremben???? Hat nem tudom ....


Szerintem itt Magyarországon nagyon megoszlik erről a vélemény ....


A masik meg hogy valószínű a kérdező (mar bocs ) nem a kulturált szoptatást alkalmazza ( értem ez alatt hogy eltakarja a mellet ) mert ha igy lenne nem néznének vissza 10 méterről ugye Kérdezo?


Amugy meg kérdező ha teged nem érdekel ez a dolog akkor mit foglalkozol azzal hogy néznek ???

Hiszen ezt irtad teged nem érdekel ... Ha éhes a babád akkor ott ahol vagytok legyen bárhol is te megszoptatod ... Na most megsúgom hogy aki nem szoptat nyilvánosan annak a babája se hal éhen !! 😉😉😉😉

2017. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy vagyok vele, hogy úgy alakítom a dolgaimat, hogy evésidőben ne egy pláza közepén legyek, hanem otthon...
2017. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
12es örülök hogy megertetted....es latod,nem irtam hulyeseget
2017. ápr. 29. 18:47
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Kulfoldon elek 10 eve, itt is szultem, szoptattam nyilvanosan, aldom az eszem, hogy igy alakitottam az eletem, a gyerek nem a begyoposodott agyu magyarok kozott no fel!
2017. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
69%
Utolso, ha te kicsapod a csocsod nyilvanosan, attol meg magyar maradsz, csak a kulturalatlanabbik fajtabol, ezt azert tudd!
2017. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
Egyszeruen nem illik. Azert mert szultel, mar annyit er a melled, mint a kezed vagy labfejed? A pin.ad nem mutogatod?
2017. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%

Nem ertem miert szamit begyoposodott agyunak az akit zavar mas mellenek a latvanya.

Engem kifejezetten taszitott mikor egy etteremben a szomszed asztalnal kicsapta a no a csocset az asztal fole, es csaladostul nezhettuk a parizer nagysagu mellbimbojat. Tenyleg, nagyon jot ebedeltunk, igazan jolesett. Igaz, nekunk ez egy kellemes hetvegi, csaladi ebed lett volna. Raadasul kocsival voltak, nyugodtan ki lehetett volna ulni az autoba arra az idore. De ok biztos a nagy nyugatrol latogattak haza ebbe a gyopos orszagba.

2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vittem a gyerekem éppen akkor a parkba, amikor várható volt, hogy etetés lesz. Megterveztem a napi programot. Én anyaként is ellene vagyok a nyilvános szoptatásnak. Egészen más, ha véletlenül úgy alakul. Én úgy gondolom, attól hogy anyák vagyunk, még ugyanúgy nők. Azelőtt mutogattad a melled nyilvánosan? Attól, hogy anya vagyok, ne bámulják már idegenek a melleimet. Nem tartom magam ezért begyöpösödöttnek. Az intim testrészeimet nem mutogatom az utcán idegeneknek.
2017. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!