Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok úgy, hogy 3 hónapja szültem, szoptatok és még nem menstruáltam?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy feszül, húzódik a jobb oldali petefészkemnél mikor terhes lettem a kisfiammal, soha máskor nem volt ilyen. Mikor ovulációm van akkor szúrni szokott az más, viszont most a 3 hónap alatt nem éreztem semmi ovuláció jelét. Meg most is fáj a derekam meg görcsölök és mégsem jön meg, pont mint akkor. Teljesen kivagyok, alig voltunk együtt a párommal. Akartunk kis tesót, de így egy év se lesz köztük.

2017. febr. 6. 17:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha vedekeztek, nincs mitol tartani.
2017. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez ilyen. Ha nem védekezel, akkor terhes lehetsz. A szoptatás nem az!!! Tesztelj!
2017. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
58%
Egyik se kizáró ok, nem is tudom, hogy hogy képzelted...
2017. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges. A szoptatás nem véd meg. Az ovuláció pedig mindig megelőzi a menstruációt.

Ezek szerint nem védekeztetek?

2017. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
De nem védekeztünk. 8 hétig véreztem, ki gondolta volna ezt. Ráadásul PCOS-s vagyok 1 évben 3-4x jön meg, nagyon nehezen lettem terhes.
2017. febr. 6. 17:25
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Ki gondolta volna?! Ez erdekes. En mindharom szules utan gondoltam ra.
2017. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Egyébként ti megtartanátok a helyemben? Ha anyagi körülmények megengedik meg minden, viszont elég nehéz terhesség volt az előző, végén már csak feküdni lehetett koraszülés veszélye miatt, mert idő előtt kinyilt a méhszáj. Kíváncsiságból kérdezem, mert úgyis megtartjuk.
2017. febr. 6. 17:27
 8/36 A kérdező kommentje:
Csak ugye ennek a kisfiam látja majd kárát, 2 kicsivel borzasztó nehéz lehet
2017. febr. 6. 17:28
 9/36 KoviTibi27 válasza:
49%
Igen, meg. Lehet, hogy most nehezebb lesz egy kicsit, legfeljebb a párod besegít. Később viszont tök jól ellesznek, hogy csak ilyen kicsi a korkülönbség köztük!
2017. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
Abortuszellenes vagyok, viszont soha nem szerettunk volna kicsi korkulonbseget. Szamomra remalom.
2017. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!