Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyermek szoptatás. Ti hogy...

Gyermek szoptatás. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
igazábol Magyarországon élek 3 honapja kicsimmel. Külföldön szültem,csupán kicsit nyaralunk otthon.De azt vettem észre,ha szoptatok kint vagy kicsit nyilvánosabb helyen,azonnal megnéznek,ami nagyon zavaro és számomra érthetetlen,miert kell ugy nezni,más meg nem látott nöi mellet,vagy esetleg a ferfiak nincsenek otthon kielégítve??? Küldöldön teljesen természetes,ha picit etett egy anya a étteremben vagy bárhol, Ti hogy agytok ezzel?

2017. ápr. 29. 17:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%

Èn is külföldön èlek ès soha nem szoptattam nyilvánosan ès szinte soha nem is láttam mást se ilyet tenni, kivéve az 5 gyerekes arabot meg a szakadt fekete nöket. Mindig úgy idözítettünk, hogy etetès idöben otthon legyünk vagy olyan helyen ahol van szoptatós helyisèg (szinte mindenhol van). Illetve a legelejèn mèg lefejt anyatej is volt nálunk szokszor.

Azt megèrtem, ha vègszüksèg van, ordít a gyerek az èhsègtöl ès valamièrt megcsúszott a program, nem èr haza anyuka vagy ahova tart. De akkor is lehet diszkréten, mellet ès babát letakarva szinte èszrevètlenül. Akkor senki se bámul. Más mellère èn sem vagyok kiváncsi ètteremben, kávèzóban, plázában, akárhol.

2017. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%

Nőként nagyon ellene vagyok a nyilvános szoptatásnak. Egyértelműen nem ott van a helye a dolognak, nem nagyközönség előtt.

Ma már a mellnek sokkal inkább van szexuális vonzata, mint a "feladata", a táplálás. Ezt valaki vagy megérti, vagy háborog ha megnézik az utcán. Nekem semmi bajom, hetero nő vagyok, mégis "megnézem" az ilyen nőket, mivel nem értem, hogy hogy nem érzi kellemetlennek. Intézze olyan helyen, ahol nem látják, mivel számos dolog van, ami teljesen természetes mégsem csináljuk az utcán, de még más ember előtt sem. Ezt sem kellene.

2017. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem szoptatnék nyilvánosan. Nem kell ezt senkinek látni. A mellem is ugyanolyan mell,mint előtte, és akkor sem mutogattam. Még kendővel sem csinálnám.

Viszont nem bámulom meg az utcán. És szerintem a férfiak szemében sem erotikus ez a látvány.

2017. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt mondtam, hogy erotikus a szoptatás látványa, hanem azért nem mutogatjuk, mert a mell ma már sokkal inkább az erotika része.
2017. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
8%
Hiába begyepesedett magyarok és azok is maradtok. Nem is csoda, h miket gondolnak rólunk külföldön. Marha nagy dolog, ha valaki kendôvel letakarva megszoptatja a babáját.
2017. ápr. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
80%
Az a begyoposodott, aki nem mutogatja az intim testreszet? Hol elsz te nagykepu, valami elmaradott afrikai orszagban, ahol meg csak agyekkotot hordanak? Na ott el tudom kepzelni, hogy elfogadott a dolog. :) Kulturalt orszagban biztos nem.
2017. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%

Draga utolso elotti, TE elsz kulfoldon, szoval a TE viselkedesed alapjan itelnek meg minket erre nem gondoltal? Ha gaznak tartanak minket, az a kitelepult magyarok miatt van hiszen oket latjak nap mint nap, nem minket!

Talan epp teged, ahogy nyilvanos helyen kikapod a csocsod mint egy cigany.

2017. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
70%
Én örülök, hogy nálunk ez nem elfogadott dolog! Ne visszafele fejlődjünk már! Mint valami ősasszonyok. Mindenki MEGTUDNÁ oldani otthon vagy valami erre kialakított helyen. Ezt ne lehessen már mindenhol csinálni. Legyen minden anyában annyi, hogy ezt a pillanatot meghagyja személyesnek és nem mindenhol csinálja.
2017. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoptattam nyilvános helyen, mert engem feszélyezne én ilyen vagyok.

Viszont pont nem érdekel, ha valaki szoptat. Nem szólok be neki, nem bámulom, mivel egyáltalán nem érdekel. Szépen továbbmegyek, foglalkozok a saját dolgommal és kész.

2017. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
3%
Nem kapom elô a csöcsöm, de ez itt senkit nem zavar. Kanadában élek egyébként. Az anyukák használják a szoptatós kendôt, de senki nem nézi rossz szemmel. Ebben (is)ha tetszik, ha nem Magyarország el van maradva.
2017. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!