Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Merjek kockáztatni vagy ne?

Merjek kockáztatni vagy ne?

Figyelt kérdés
Két hetes babámnak ma fájt a hasa mert én hülye epret ettem amit kaptam. Párom nem eszi és nem akartam kidobni. A kórházban azt mondták, próbáljak ki mindent, hogy mi az amitől fájhat a hasa és mi az amitől nem. Mert pl azt mondták, rostosat se ihatok és semmi baja nem lett tőle de az epertől igen. A védőnő azt mondta, ne egyek epret,szedret, málnát, cseresznyét mert ezek allergiát is okozhatnak. Azt mondta vagy kerüljem a k betűseket meg a puffasztóakat vagy reggel egyek mondjuk egy kanál zöldbab főzeléket és nézzük meg, hat e a babánkra mert azt mondta 4-6 óra és, ha éjszakára hat, akkor álmatlan éjszakánk lesz pedig abszolút semmi baj vele mert gyorsan elalszik és 3-4 órákat hagy aludni és mi is átálltunk már baba üzemmódra. Kísérletezzek ezzel a milyen zöldséget/gyümölcsöt egyek dologgal vagy inkább főzzek olyat ami nincs az általános tiltólistán? Eddig ami tuti, hogy nem bántja a gyomrát, a banán és a dinnye, a dinnyétől indult meg a tejem is. Meg még annyi, hogy kávézni kávézhatok? Illetve, ha megy a hasam, akkor a babám se fogja jól érezni magát szoptatás után?
2017. máj. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aprómagvasat tényleg ne egyél. Most főleg ne is kísérletezz, mert hamarosan lehet, hogy amúgy is hasfájós lesz és nem fogod tudni, hogy miattad vagy saját maga miatt fáj Neki.
2017. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam, hogy az eper hasfájást okozna. Csak az allergiát (kiütések).
2017. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen picinél én nem kísérleteznék. Kicsit később, legalábbis a puffasztó ételektől ennyi idősen az enyémnek is fájt a hasa. Epres müzli is kiütötte, epret tuti nem ennék. Csökkentett koffeintartalmú kávét szoktam inni reggel és délben, attól nem volt baja. A rostos üdítô nekem is jót tett a tej mennyiségének.
2017. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!