Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év kor különbség elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év kor különbség elfogadható? Összeköltöznénk, Merjek kockáztatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy remek kapcsolatom már egy jó ideje. Én 20 éves vagyok a férfi 35, dúl a szerelem és nagyon jól megvagyunk. Nagy az egyetértés, hasonló a világszemléletünk, érdeklődési körünk. Csak hogy ez eddig távkapcsolat volt, és most előállt egy olyan helyzet, hogy a tanulmányaim miatt összeköltözhetnénk. Viszont a családom nem tud Róla. Tudom hogy ez már az én döntésem, de nem szeretném ha e miatt megromolna a kapcsolatom a szeretteimmel. Ez egy nagy lépés lenne az életemben és kissé tanácstalan vagyok. Vállalható mindez ekkora kor különbséggel? ha tudom, h Vele letudnám élni az életem?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 6. 17:43
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:
0%

20-35 az nem oylan nagy különbség ebben a korban, inkább talán az lehet gond, hogy nem élted ki magad.

De ezt neked kell tudnod.

2012. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy 17 évvel idősebb barátnőm volt régebben 2 évig és együtt éltem vele. Bizonyos okok miatt lett vége.


Most egy 10 évvel idősebb barátnőm van, akinek megkértem a kezét, jaa és együtt is élek vele!

2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elfogadható
2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kolegám van ilyen helyzetbe ő33 a csaja20 nagy a szerelem meg az eggyet értés is de sokat vitáznak is, más a stilus.a csaj szabadabb felfogásu jobban élne még mint ahogy egy huszonévesnek kell!Asrác már higgatabb már nem az a nagy bulizos tipus.De te tudod DE CSAK EGYSZER VAGY FIATAL EZT NE FELEDD!
2012. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagy az egyetértés, szeretitek egymást, minden jó, akkor miért érdekel, ki mit gondol? Felnőtt ember vagy, aki SZERET egy másik felnőtt embert. Aki ezt nem tudja felfogni, azzal nem is érdemes foglalkozni. Ha tényleg így van, ahogy leírtad, miért ne kockázatnál? Talán Ő az igazi, összeházasodtok, gyerekeitek lesznek, és boldogan éltek...
2012. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 17 évvel vagyok idősebb a feleségemnél, de 5 év után észrevettem,hogy akkor már teljesen más az érdeklődési körünk és véleményünk szinte minden témában.
2012. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A partvonalról sikoltozóknak kuss! A ti életetek, a ti boldogságotok! Ne hagyd, hogy bárki beleugasson!
2012. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 115 év ebben a korszakban kicsit sok. 45-60 sokkal "szelídebb" lenne. Fontos, hogy "csak" szerelem van, vagy lelki közösség, sok közös téma, egy húron pendülés, mindenben egyetértés, egymás gondolatainak a kitalálása, is? Ha az utóbbiak igen, akkor nem akkora baj a korkülönbség, de ha inkább csak a szerelem a kapocs, akkor a dolog nehezebb. 10 év múlva a pasid viagrát szed majd, Te meg még mindig egy kívánatos majdnemharminc leszel még csak... 35/F
2012. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 115=15. Előző voltam.
2012. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sztem költözz hozzá, ez nem egy olyan dolog, amiből ne lehetne kiszállni :)
2012. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!