Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a melle nagyon fontos...

Akinek a melle nagyon fontos erogén zónája, az hogyan éli meg a szoptatást?

Figyelt kérdés

Első gyermekünket várom és a szoptatással kapcsolatban sok kérdésem felmerül. Például az, hogy mivel nekem a mellem nagyon fontos szerepet szokott betölteni a szexuális előjáték során, ez milyen hatással van a szoptatásra? Úgy értem, előfordulhat, hogy lesz hasonló érzésem szoptatás közben? Mert az igen furcsa és zavarba ejtő lenne... Arra előre készülök, hogy a férjem egy darabig nemigen érhet a melleimhez, valahogy majd megbarátkozom ezzel a gondolattal. (Majd utána bepótolja ;))

Aki hasonló típus és van tapasztalata a szoptatással, az hogy élte meg?



2017. máj. 27. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Olyankor teljesen el fogod különíteni a kettőt. Mivel nem szexuális jelentősége lesz a mellednek. Sőt, hidd el, hogy picit fájdalmas is lehet a szoptatás, szóval nyugi, eszedbe nem fog jutni ilyenre gondolni?:)
2017. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Én például ezért sem szoptattam. Számomra nem volt olyan jelentősége a szoptatásnak, mint más anyáknak és ezért amikor nem jött ösztönösen a "jaj, de jó szoptathatok" gondolat, inkább hagytam. Ezért nyilván szar anya vagyok :D
2017. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A szoptatás során nincs meg az az erotikus hangulat. Pl. akkor se gerjedsz be, ha a 92 kilós, 56 éves, bajszos nőgyógyász bácsi rákszűrést végez a melleden. :)


Ezen kívül fizikailag is más. A baba szája a bimbóudvart ingerli, a bimbód csak úgy van a szájában. Meleg, érzed, hogy szív, de semmi különös kellemes vagy kellemetlen nincs benne.

Első egy-két hétben akár fájdalmas is lehet, az végképp nem kellemes.


A szoptatás kellemes részét a baba adja. Odabújik, a szemedbe néz, cirógat, szundikál, te meg imádod. :)

2017. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Én is azt gondoltam, hogy taszító és furcsa lesz, de miután szültem, valahogy olyan természetesnek tünt cicire tenni. Nem is fájt, nem is volt furcsa. Még aznap belövellt a tej, iszonyat fájt, amíg nem szoptattam, utána viszont kellemes megkönnyebbülés érzésem lett a szoptatástól, mint mikor már nagyon kell pisilned és végre eljutsz a vécére.


Talán az egyetlen szexuális ingert a tejbelövellés váltotta ki a későbbiekben. Olyankor megduzzad a mell és megmerevedik a mellbimbó. Ha rajta van a gyerek, viszont már eszébe sem jut az embernek.


Így 3 év után néha még mindig érzem néha, mintha töltődne a mellem, pedig csak megmerevedik a mellbimbóm.


Egyébként pár nappal szülés után kisebesedett az egész mellbimbóm és bimbóudvarom egy része véresre, és mióta begyógyult, teljesen érzéketlenné vált, szóval már semmi nem vált ki ott semmilyen ingert kívülről/érintésre, így a 2 év szoptatás sem hatott meg.

2017. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én is úgy vagyok, mint te, a mellem fontos a szexben. De a szoptatás alatt nem érzed azt az ingert, mint szex közben. A férjem is kérdezte, mit érzek, mert neki is furcsa volt. Egyszerűen másképp működik akkor az ember.

Nekem szerencsére nem fáj a szoptatás.

Szex közben lehet a mellhez érni szoptatás alatt is, nem kell tiltott zónának lennie. Az első néhány hónapban nekem rendszeresen elindult a tejem szex közben, eleinte nagyon zavart. A férjem azt mondta, ne idegesitsem ezen magam, jót tesz a bőrének. 😀

2017. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem taszított, bár megpróbáltam. Észrevettem, hogy szoptatás alatt sose tudok olyan kedvesen bánni a lányommal, mintha cumisüvegből etetném.
2017. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Emiatt fejtem egy darabig a tejet, de elapadt és most tápszerezünk. Sokkal többet, jobban figyelek a lányomra.
2017. máj. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne érhetne hozzá? :)

A tested tökéletesen elkülöníti a kettőt :)

2017. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!