Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Írjatok olyan szoptatási...

SOS! Írjatok olyan szoptatási tanácsadót, akit ilyen későn is zavarhatok telefonon (?!?! ) Nagyon fontos, mert nagy butaságat csináltam!

Figyelt kérdés
Olyan krumplit főztem meg ami picit zöld volt, és főzés után hámoztam le a zöld részét. Hámozás közben eszegettem belőle, kb 200grammot, ez becslés. Szerintem hogy zöld krumplis kézzel ettem jutott belém a méregből, plusz nem csak a zöld részében van... Mivel nyálkahártya-izgató, érzem a számban. Magam miatt nem aggódom, lesz ami lesz. De a kisbabám kizárólag szopik, mennyi jut át ebből az anyatejbe?!?!? Nincs is tápzzerünk, cumink, rengeteg a tejem, és éjjel is sokat eszik. Kb 5 órakor ettem a krumplit, 8-12 óra múlva lehet a mérgezést észlelni állítólag, akkor a tejbe mikor jut át?!?! És meddig lesz benne?!?!
2015. okt. 20. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugi az égvilágon nem lesz se neked se a babának baja tőle...
2015. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
*semmi
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Paramami vagyok, és felhívtam egy IBCLCt. Ő is ugyanezt mondta, mármint hogy ennyitől nem lesz baja.
2015. okt. 20. 22:17
 4/20 A kérdező kommentje:
Az hogy velem mi lesz az nem is érdekel, csak a picinek ne legyen baja.
2015. okt. 20. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit a szádban érzel... az csak a fejedben van. Mármint a gondolataidban. Nyugi, semmi bajod nem lesz se neked, se a gyerekednek.
2015. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nyugi anyuka, nem lesz gond :) Légy nyugodt :)
2015. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

..miért baj a zoldes krumpli? mi simán megfozzuk és megesszuk..


egyébként ne legyél ennyire paranoiás, mert igy csak be fogsz csavarodni.

lehet fel kéne keresned egy orvost, mert ez igy ilyen formában nem normális.

2015. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nem lesz semmi baj, de ha biztosra akarsz menni, igyál minél több tejet, és vegyél be kalcium tablettát ha van otthon:-) Ekkora mennyiség semmi gondot nem okozhat, főleg nem főzés után.
2015. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
7-es, elvileg méreganyagot tartalmaz, de ezt én is csak most tudtam meg 31 évesen ebből a kérdésből kiindulva, pedig minimum 13 éves korom óta főzök...
2015. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
oh, na jo tudni. komolyan én eddig nyugodt szivvel ettem az ilyen zoldes krumplit is. (Szintén 31 vagyok és gyerekkorom ota fozok :))
2015. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!