Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vegyek mas cseppet? Babocam 2...

Vegyek mas cseppet? Babocam 2 hetes elmult es vegyesen taplalom anyatejjel es tappal. Egy ideje nagyon gorcsos eves utan egy orat simogatjuk s meg tobbet.

Figyelt kérdés
Kap Bonissan cseppet.most ajanlottak a coliefet? Megeri kiprobalni vajon
2017. máj. 31. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mindenkiél más válik be szerintem.

Mi colief-et használunk és espumisant. De így is vannak rosszabb napok :-(

A Grape water-t próbáltuk az még ennyire se vált be.

Ki kell tapasztalni...

Lehet még kömény és édeskömény teát, infacolt, sab simplex - et használni...

Amit te írsz arról még nem hallottam.

2017. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia. Szerintem az elsődleges megoldàs az az lenne ha tudnàd csak szoptatni. (Tudom ez most rosszul esik nem bàntàsbòl ìrtam de tènyleg törekedni kellene erre.)

Az èn lànyom is ès a keresztfiam is nagyon hasfàjòs volt. A tejes ètelek fogyastàsànak elhagyàsa vagy legalàbb csökkentèse 1-2 hèten belül csodàt hozott. De addig is az Infakolt kapta a keresztfiam. Èn csak az Espumisant hasznàltam volt, hogy segìtett volt, hogy nem. Kitartàst kìvànok!

2017. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jó, van akinek semmi. Na mi az utóbbiba tartoztunk.

Próbáltuk a Lactase comfortot, Infacolt, Angol vizet, Espumisant, BioGaiat és végül a szélcsövet is. Talán kicsit az Espumisan enyhítette, meg a szèlcső.

Nagyon oda kellett figyelnem, hogy mit eszek, semmi tejtermék, semmi puffasztó édességet is csak minimálisat.

Sokat tornáztattam, simogattam a hasát/hátát.

De az idő oldotta meg a problémát.

2017. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes a fiam. Iszonyat hasfájós. Kipróbáltunk mindent, amit csak lehet kapni a patikába+ torna meg simi. Egyik se ér semmit. Tápot is váltottunk. Nekem azt tanácsolták, hogy büfiztessem evés közbe is vagy 2-szer meg utánna is . Sokkal de sokkal jobb lett. Pedig levegőztetős a cumisüveg is. Nekem ez vált be. Ja és én úgy büfiztetem, ahogy nég a kórházba lestem el egy csecsemőstől. A combomra ültetem, az egyik kezemmel elöl az arcánál tartom meg a kis fejét, a másik kezemmel a hátát fogom. Így jó nagyokat büfizik sőt így még kakil is rendesen mert picit préselődik a pocak. Nekem nagyon bevált. Kár hogy előtte otthagytam feleslegesen a patikába vagy 20.000 forintot. Ja és édesköményteát meg angol vizet ne adj neki, mert nagyon sok baba csak begörcsöl tőle.( ezt a gyerekdokim és a védőnőm mondta)
2017. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak este kapott tápszert a fiacskám, egyszer váltottunk másik fajtára. Hatalmas sírás volt, pukik, büfik. Mi biztosra tudtuk, hogy a tápszertől fájt a hasa.

Jó lenne nálatok is tudni, hogy csak anyatejjel vagy csak tápszerrel mi lenne.

Az étkezésre akkor is figyelj, ha csak keveset szopik!

2017. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!