Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fogy el estére a tejem?

Miért fogy el estére a tejem?

Figyelt kérdés
3 hós baba anyukája vagyok és már beállt a kereslet kínálat de azt vettem észre hogy reggel egy csomó tejem van kő kemények a melleim (pedig 2szer felkel éjjel) és nappal egyre kevesebb van este meg mindkettőből eszik egymás után és egyszerűen nem elég neki és én is érzem hogy nagyon kevés. ez miért van?

#anyatej #keresletkínálat
2017. jún. 9. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában estére valamivel kevesebb a tej, de emiatt zsírosabb, hogy mégis laktató legyen. De ha úgy érzed nem elég neki és szeretnéd akkor kipróbálhatsz valami tejszaporító praktikát. Persze ha eddig még nem tetted meg
2017. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A tejtermeléshez a szervezetnek sok energiára és vizre van szüksége, nappal nekem kevesebb volt, éjszaka és hajnalban meg fejhettem félkómásan.

Ugy voltam vele, hogy nappal mivel rohanok mindenhova, voltaképp elvész az energia másra, éjszaka pihenve meg van

2017. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mmindenkié "elfogy" estére. :-)
2017. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert alvás alatt termelődik a legintenzívebben.
2017. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez mindenkinél így van. Egy kis ebéd utáni szundikálás nálunk megoldotta a gondot.

Addig úgy húztam ki, hogy reggel fejtem, este megkapta pótlásnak.

2017. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Delelott nagyobb a viztartalma, es tobb, delutan/estere magasabb a zsirtartalma, es mennyisegileg kevesebb. Tehat ez teljesen normalis. A tej egyebkent nem szopik kozott, hanem szopik kozben termelodik. Minel tobbet van mellen a baba, annal tobb a tej.
2017. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3 honaposan novekedesi ugras van:

[link]

2017. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettetek! köszönöm! :) :)
2017. jún. 10. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!