Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor szoptatok rúgkapál a 8...

Amikor szoptatok rúgkapál a 8 hetes kisfiam és nyögdécsel, miért?

Figyelt kérdés
Tejem van mert hizot 350g a héten .Most 2 napja rúgkapál ,és nyőgdicsel ,nem sír csak nyafog és ki köpi a cicim .nem akar szopizni nem kel már neki a cicim??
2008. okt. 16. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom akkor csinál ilyet,ha fáj a hasa,éhes, de amíg fáj,nem eszik.Nem vagytok hasfájósak?
2008. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ettél esetleg olyat amit előtte nem ettél?Lehet,hogy valamit érez a tejben.Esetleg más illat?
2008. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nem ettem semmi olyant nagyon oda figyelek mit eszem .Azt is észre vetem ,hogy amikor nyel korog a gyomra és nagyokat nyel .Fájhat neki a nyelőcsöve???
2008. okt. 16. 18:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szokott a hasa fájni.
2008. okt. 16. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ezt csinálja, de csak a délutáni és az esti evésnél de ezt rendszeresen minden nap, mi 8 hetesek vagyunk.Már mindent kipróbáltam, se sajnos amíg ki nem kakálja addig nem könnyebül meg.
2008. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem szopizik túl mohon? Nyelhet sok levegot? Esetleg pr´báld meg szopi kozben tobbszor megbufiztatni. Nekunk segített. A kisfiam foleg akkor rúgkapált, ha:

- nem nagyon ment a tej (nálad ez valoszínuleg nem gond)

- ha nagyon erosen ment, és nem gyozte nyelni

- ha még nem volt annyira éhes, csak én gondoltam úgy...Minden jot:)

2008. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen mohón eszik.Ha már hallod a hangokat azt bizonyítja.Valószínűleg az is lehet,hogy ömlik a tej a szájába.Akkor viszont fájhat neki a pocija.Feszíti a sok levegő.Csatlakozom az előttem szólóhoz.Büfiztesd közben!
2008. okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat .
2008. okt. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!