Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Igen, kb. 2-3 csészével naponta.
2017. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de azt vedd figyelembe, hogy kell kb. két-három óra, mire a koffein egy része átjut a tejbe, így ha délután kettőkor megiszol egy csészével, jó eséllyel ötkor már a pici is kap belőle. Kicsi az esélye, de egyes csecsemőknél okozhat nyugtalanságot. A koffeinmennyiség, ami átjut az anyatejbe minimális, én azért napi egy csészénél többet szoptatás mellett nem fogyasztok.
2017. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy koffeinmenteset vagy 3az1bent ittam.nem pörgött a kicsi.egy nap egyszer fogyasztottam
2017. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre különbséget. Nekem is mondták, hogy nyugtalanságot okozhat nála. Mikor éjjel negyed óránként kelt hosszú időn át, nem is kávéztam már hónapok óta! Aztán abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, ami neki még 10 hósan is bàntotta a hasát anyatejen keresztül. Egyből jól aludt. Jelenleg 3 erős kávét is megiszom (szeretném abbahagyni, az más kérdés), ő még javarészt szopis, de tök jók az éjszakáink és nappal is kétszer alszik, mert a kávé nálunk nem gond.
2017. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy a bánatba ne? Hát valamivel üzemelni is kell.


Napi max 4 volt nekem engedélyezve terhesen is, szoptatás alatt is. Általában 3-at iszok, így belefért az is, ha valahol megkínáltak... mert hát kávéra nem mondunk nemet :D

2017. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :) Egyet iszok reggel, mert nem bírok nélküle felkelni. Nyugtalan a babám azért kérdeztem. Lehet, hogy neki is a hasa fáj. Megpróbálom akkor én is a tejtermék nélküli étrendet.
2017. jún. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!