Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnaptól nem akar szopizni a...

Tegnaptól nem akar szopizni a kislányom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hiába rá tettem bekapta szívott 1-2 és utána sírt muszáj voltam BEBA-t adni neki este megint megpróbálkoztam a szopizásal és este szopizot ahogy éjszaka is de még ma reggel is már megörültem de most megint elkezdte ugyan azt mint tegnap mit tegyek? 2honapos
2017. júl. 10. 08:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h fejtem le neki megitta de semmi ugyan úgy éhes volt tőle tegnap
2017. júl. 10. 08:15
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Miert kell egybol tapszerezni ??

A magyar nok 80 % - a egybol tapszerez, annyira felesleges!

2017. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem evett talán hagyjam éhezni? Délutánig így kínlódtunk 1x adtam neki tegnap BEBA-t
2017. júl. 10. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Cumizavaros lett.

Rájött, hogy a cumisüveggel nem kell annyit dolgozni, mint szopizás közben. És amikor éhes, akkor gyors jóllakottság jön az üvegből.


Keress fel szoptatási tanácsadót, akár online is, segíteni fognak!

Egyedül, saját kútfőből nehéz lesz ebből kivergődni. :(

Ilyenkor jön az, hogy fejsz, amíg tudsz, egyre többet pótolsz tápszerrel, és egy hónappal később egy csepp tejed sincs. :(


A helyedben mindenképpen beszélnék szakértővel!

2017. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig a tegnapi napig csak este kapott cumisüvegből de akkor is a lefejt anyatejet.. nagyon sajnálom hogy ez így alakult tegnap köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. júl. 10. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Cumit, cumisuveget, bimbovedot hasznaltal korabban?
2017. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cumizavar lesz. Sok próbálkozás, kitartás, fog szopni, ha elfelejti, milyen üvegből. Csak ne add neki.
2017. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre reagálok, hanem a 4-es válaszra: nem törvényszerű, hogy a csak fejéstől elapad a tej. Az én ikreim két hónaposak, nagyon kicsik voltak, amikor megszülettek, hamar elfáradtak és ügyetlenek is voltak, úgyhogy én fejem a tejet és üvegből kapják. Van bőven, fagyasztok is belőle. A titok a rendszeresség és a gyakoriság. Bocsánat, hogy offoltam.
2017. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen használtam mindent amit a 6-os válaszoló kérdezett.. akkor is lehet cumi zavaros ha csak 1nap egyszer kapott cumisüvegből lefejt tejet?
2017. júl. 11. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Akár egyszeri eset is okozhat cumizavart
2017. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!