Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség! 3 hónapos a kislányo...

Segítség! 3 hónapos a kislányom! Nem akar cicizni csak sír ha meg akarom etetni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a lefejtet eddig elfogadta de már az sem kell! vTápszert sem eszi meg! Naponta kb 1x 2x eszik normális adagot de akkor is sírva küszködve! Teaát nem adtam neki eddig de már nem tudtam mást kitalálni! Ha adok neki pár korty teát és utána cicire teszem párat szív és kezdi előlről! tehát így eszünk! mi lehet?? Ja amúgy 3680g volt mikor hazajöttünk a korházból! Most 7 kiló! tehát eddig túl jól evett!
2013. febr. 19. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nővekedési ugrás, fejlősési ugrás stb. e miatt van! Ne sreszelj majd helyyre áll az én 6 hónaposom most van fejlődési ugrásban és egyszerüen nem tudom meg etetni. Igyon az a lényeg!
2013. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogacska mocorog neki az ínyben nekünk is volt 4 hónap körül ilyesmi időszakunk de sajnos nem tudom meddig tartott. Itatni itasd ha tudod mindenképp! mióta csinálja ezt? beteg esetleg nem lehet hogy a torka fájjon?
2013. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A növekedési ugrás én úgy tudom az ha hirtelen több kajára van szüksége.
2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet a szájában valami? mármint szájpenész vagy ehhez hasonló, ami fáj neki, és azért nem tud enni, csak sir? De akár tényleg fog dolog is lehet.
2013. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát az alsó ínye fehér neki! de nem tudom hogy kell kinéznie ha fogzik az biztos hogy ki van neki kerekedve nem olyan mint a felső de lehet ennek így kell lenni! szájpenészt nem látok szoktam neki kb 2 naponta ecsetelni! ha fogzana akkor a teát sem fogadná el nem??? köszönöm a segítségeket!
2013. febr. 19. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom fogzáskor a teát elfogadta.
2013. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha még 1-2 napig ezt csinálja,inkább mutasd meg orvosnak,nincs-e vmi más problémája,az enyémnek mikor begyulladt kicsit a torka,akkor nem akart lenyelni szinte semmit,de ez érthető..
2013. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!