Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Te mikor vetted meg az első...

Te mikor vetted meg az első szoptatós melltartódat és hogy választottad ki a megfelelő méretet, illetve mennyi pénzt érdemes 1 db-ra szánni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2 db volt, de nem kifejezetten szoptatós. csak drót nélküli. 1000ft/db lehetett asszem.
2017. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kínai boltban vette, talán 1200 ft volt. egy kosármérettel vettem nagyobbat, mint amit előte hordtam. nagyon kényelmes volt, nagyon szerettem.

valamikor a 30. hét után vásároltam be ezt is meg a hálóinget is.

2017. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettőt vettem, viszonylag az elején mert nagyon fájtak a melleim és a gyomromat is szorították a régi melltartóim. Mivel ezek pamutos anyagúak, amik az egész mellett lefedik ( nem a szépség a praktikusság a céljuk) és sejtettem, hogy terhesség alatt sem fogok 80b-ről 95d-re nőni így csak b-s helyett c kosarút vettem és eddig bevált. 1000 forint körül voltak, ha szülés után vmi csoda folytán mégis kinőném is megszolgálták az árukat.
2017. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt nem sokkal, egész addig reménykedtem, hogy nagy telt cicim lesz. :)

Egy számmal nagyobbat, szintén, hogy szoptatás alatt jó legyen. Az egyik kínaiban találtam megfelelőt, kis csipke is van rajta, kényelmes is, pont jó. Kettőt vettem kezdetnek, azóta van hat darab. Melltartóban is alszok, és elég sűrűn is kell cserélni.

5 hónapos a pici, még anyatejes, valószínűleg elég sokáig is fogom szoptatni (őt is), úgyhogy kell.

[link]

Ilyesmi a szabása, csak fehér, tiszta pamut.

2017. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha budapesti/miskolci kínaiban vettétek, leírnátok, hogy hol?
2017. júl. 26. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
30.hét után vettem kettőt, de nekem nem változott a melleim mérete. Kettőt vettem 2000 Ft/db-ja körül Pesten az Elefáni bababoltban, egyet meg egy kínaiban az Egressy téren, de ez inkább szoptatós top volt (nem volt kosara), 1000 Ft körül, ez volt a kényelmesebb.
2017. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kínaiba vettem én is. Szülés előtt talán 3 héttel. Vettem egy egyel nagyobbat, de végül azok lettek a jobbak amik akkor voltak jók mikor terhes voltam. Ára kb 1000 ft volt darabjának.
2017. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szülés utan mikor a korhazban voltam akkor.kuldtem el anyukamat,foggalmam nem volt a meretrol😂 kinai uzletben vett 600 forintert 😀 A méretről annyit ,higy vehetsz rendesen a meretedbol mert nincs benne egy szem szivacs sem 😊 nekem pont jo az a meret ami elotte volt 😊
2017. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!